Про  роботу сектору освіти Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  в районі та перспективи розвитку
06.10.2020
Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан                                                           боротьби із злочинністю, охорони                                                           громадського порядку та результати  діяльності на території  району
06.10.2020
Показати всі

Про хід підготовки підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Сорок шоста  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

01.10.2020                              м.Перечин                                    №   697

 

 Про хід підготовки підприємств,

установ,організацій бюджетної сфери

району до роботи в осінньо-зимовий

період 2020-2021 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”¸ заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Легези І.І.  «Про хід  підготовки підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки», районна рада вирішила:

 

1.Інформацію завідувача сектору житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Легези І.І. «Про хід  підготовки підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021роки», взяти до відома (додається).

 1. Рекомендувати районній державній адміністрації (Денисенко І.М.) , міській, сільським радам забезпечити виконання в повному та у визначені терміни заходів з підготовки до опалювального періоду 2020-2021 роки.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Денисенко І.М. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

 

Голова ради                                                                            М.Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

про підготовку  установ та організацій бюджетної сфери Перечинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

 

З метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 років головою райдержадміністрації прийнято відповідне розпорядження   від 28.05.2020 № 113. Даним розпорядженням утворено оперативний штаб із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2020-2021 років при райдержадміністрації, який і здійснює координацію робіт з підготовки до опалювального сезону.

Під час підготовки до опалювального сезону проведено обстеження  інженерних мереж  господарського комплексу і установ бюджетної сфери. За їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 років, зокрема стосовно створення нормативних запасів палива,   визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

Так, в ході підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років керівниками бюджетних установ забезпечено проведення наступних робіт:

                              Сектором освіти райдержадміністрації

З метою своєчасної підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів  Перечинського району до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років  видано наказ сектору освіти від 18.05.2020 року № 20 «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти до роботи в  2020-2021 навчальному році та осінньо-зимовий період», яким  затверджено план заходів  щодо підготовки закладів освіти району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період та План заходів  з підготовки енергетичних господарств  закладів  освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

У 10 котельнях закладів загальної середньої освіти та одній котельні закладу дошкільної освіти проведено планові ремонти для безпосередньої їх підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні.

Закуплено резервний твердопаливний котел у Тур’я- Реметівську ЗОШ I-III ступенів. Продовжуються роботи по ремонту котельні школи ( заміна вікон і дверей, електропроводки). Кошти виділені з державного бюджету у сумі 457,0 тис грн. кошти використані. Залишок – 7,1 тис грн.. Заплановано до початку опалювального періоду замінити дах котельні. За  кошти районного бюджету закуплено насос для подачі води і виконано роботи на суму 18,0 тис грн.. Відремонтовано навіс на вході в котельню Т.Пасіцької ЗОШ. Проблемним і невирішеним залишається питання придбання твердопаливного котла для Турицької ЗОШ I-II ступенів. Сектором освіти двічі подавався запит на сесію районної ради щодо виділення коштів з залишків коштів освітньої субвенції для закупівлі котла, однак депутати не підтримали дану пропозицію. Лист про сприяння у  виділенні коштів з обласного бюджету направлено головою райдержадміністрації голові ОДА та голові обласної ради.

Не вирішеним залишається питання капітального ремонту даху будівлі Вільшинківської ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ, який знаходиться в аварійному стані. Виготовлено ПКД по даному об’єкту на суму 3 221,7 тис грн. Проведено відкриті торги, визначено переможця на суму 2 862,284 тис грн. Районний бюджет виділив кошти для проведення робіт у сумі 200,0 тис грн., на які закуплено матеріал. Сесією районної ради довиділено у цьому році ще 200,0 тис грн., на які проведено ремонт покрівлі, де протікала вода..

Проведено перезарядку вогнегасників у закладах освіти району та шкільних автобусах на 14,6 тис грн. ( 121 одиниця).

З метою забезпечення освітніх установ твердим паливом проведено відкриті торги по закупівлі дров у заклади загальної середньої освіти на суму 1 160,0 тис грн. або 1 140 м куб( ціна за м.куб – 945 і 888 грн) , вугілля на суму -199,2 тис  грн. або 64 тонн. Договір укладено 15.04.2020 року, вугілля завезено повністю. Проведено відкриті торги по закупівлі пелет на суму 234,8 тис грн ( виграла пропозиція з сумою 195,0 тис грн. – ФОП Бобаль Ігор Йосипович). Договір укладено 12.05.2020 року. Станом на 28.09.2020 року завезено 58 % дров у навчальні заклади району на суму 681 450 грн.

Сектором  культури, молоді та спорту райдержадміністраці

Сектором культури, молоді та спорту Перечинської райдержадміністрації видано наказ № 29 від 01.07.2020 «Про підготовку установ культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021рр.», розроблено «Заходи з підготовки установ культури до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років”, керівництво і відповідальність за організацію роботи з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки, дотримання лімітів і економне споживання енергоносіїв, контроль щодо забезпечення паливними дровами, обстеження матеріально-технічного стану будівель, котелень, інших приміщень закладів культури призначено  керівників підпорядкованих  установ.

До початку опалювального періоду, буде замінено 2 газові котли та введено їх в експлуатацію. Підготовлено  котельню  Перечинської  районної  бібліотеки  для дітей  до опалювального періоду.

У бібліотеці-філії с. Порошково і Тур’я-Реметівській дитячій музичній школі філії с. Порошково встановлено електричне опалення.

Станом на 10.09.2020 року  бібліотеки-філії забезпечені  дровами  у повному обсязі. Відсутня заборгованість за спожиті енергоносії.

 

КНП «Перечинський районний Центр ПМСД»

 Перечинської районної ради

 

Спеціалістами КНП «Перечинський районний Центр ПМСД»  Перечинської районної ради проаналізовано результати опалювального періоду 2019-2020 років, проведено обстеження технічного стану інженерних мереж і споруд та по їх результатам розроблені і затверджені  «Заходи  з підготовки лікувально – профілактичних закладів  Центру ПМСД до роботи в осінньо – зимовий  період 2020-2021 років». Для обігріву приміщень структурних підрозділів застосовуються дві котельні з чотирма котлами та твердому паливі ( АЗСП сіл Порошково та Турички),чотири електричні конвектори (в ФАПах  сіл Новоселиця і Свалявка) та 41 кахельні грубки.

Спеціалістами КПН «Перечинський районний Центр ПМСД» Перечинської  районної ради забезпечено проведення комплексу необхідних робіт. З яких є:

– гідравлічні промивки та випробування мереж опалення  АЗПСМ сіл Порошково, Турички;

– поточний ремонт грубок опалення в АЗПСМ сіл Т.Ремети та  ФАП с.Вільшанки;

– очистка димовентиляційних каналів ;

– очистка котлів АЗПСМ с. Порошково та Турички ;

– санітарна побілка приміщень котелень

– завезен0  станом  до 22. 09. 2020 р.  140 м куб  паливних дров  що становить 61,4%.

Щодо фінансування передбачених робіт попередня вартість робіт складає

290 000  грн., з них – 228 000 грн. для придбання паливних дров, та 16000 грн. на виконання ремонтно-технічних заходів по КНП «Перечинський районний Центр ПМСД».

Підготовка до опалювального сезону 2020-2021 років здійснюється згідно з доведеними плановими завданнями.

 

КНП «Перечинська районна лікарня»

Відповідно до заходів по підготовці закладів охорони здоров’я проведено комплекс робіт, а саме:

 1. Забезпечено місця операторів котелень оперативною та технічною документацією.
 2. На початку вересня 2020 року проведено протиаварійні тренування з операторами обох котелень.
 3. Терапевтичний корпус – проведений ремонт та відновлення трубопроводів, запірної арматури та приладів опалення систем тепловодопостачання. Проведені гідравлічні випробування мереж тепловодопостачання, які показали надійність з’єднань та цілісність трубопроводів
 4. Щодо поліклінічно-хірургічного корпусу – відновлення трубопроводів, запірної арматури та гідравлічні випробування мереж тепловодопостачання проведені не повністю, в зв’язку з проведенням організації капітального ремонту.
 5. Проведено промивання систем опалення до повного освітлення теплоносія.
 6. Проведені пусконалагоджувальні роботи обох котелень з оформленням протоколів налагодження систем технологічної сигналізації і автоматики безпеки водогрійних котлів «МН-120» – 3 шт. та «Рівнотерм -96» – 3 шт.
 7. Відповідно до графіку ППР проведені профілактичні ремонти електросилового та технологічного обладнання.
 8. Проведений профілактичний ремонт обслуговування автономної дизельної електростанції та підготовлено її до роботи в зимніх умовах з достатнім запасом дизельного палива.
 9. Котельня №1 на твердому паливі поліклінічно-хірургічного корпусу забезпечена залишковими паливними дровами по розрахункам до грудня 2020 р. В подальшому котельня №1 в опалювальний сезон 2020 – 2021 років буде працювати на природному газу.
 10. У вересні 2020 р. проведені перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів в котельні №1 по вул. Ужанська,8 та котельні №2 по вул. Садова,59 з видачею пакету Актів повірки.
 11. Заплановано 28 вересня 2020 р. в котельні №1 поліклінічно-хірургічного корпусу по вул. Ужанській,8 провести пробний пуск котельні, а 29 вересня 2020 р. пробний пуск котельні №2 терапевтичного корпусу.

 

 

 

 

Завідувач сектором                                                                        Іван ЛЕГЕЗА

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту