Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська агенція регіонального розвитку”

Про звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області про діяльність за 2019 рік
14.11.2019
Про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна”
15.11.2019

_______________  сесія  УІІ скликання

___.____.2019                        м.Перечин                                    №     _____

Про ініціювання створення

Асоціації органів місцевого самоврядування

“Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська

агенція регіонального розвитку”

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про асоціацію органів місцевого самоврядування”, з метою підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад карпатського регіону, створення належного інституційного механізму підтримки розвитку в Карпатах, районна рада вирішила:

1. Ініціювати створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.
  2. Уповноважити голову районної ради брати участь в установчих зборах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та надати такому повноваження на затвердження Статуту Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та вирішення усіх інших питань, що будуть необхідні для створення та діяльності Асоціації.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв’язків (Томаш В.М.)

Голова ради                                                                        М.І.Ласкін