Про ініціювання створення  Асоціації органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального  розвитку»

Про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами від 29.11.2017 року, від 14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від 15.08.2018 року, від 20.12.2018 року, від 27.06.2019 року, від 08.08.2019 року )
17.12.2019
Про припинення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон Карпати Україна»
17.12.2019

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

12.12.2019                           м.Перечин                                    №    625

Про ініціювання створення  Асоціації

органів місцевого самоврядування

«Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська

агенція регіонального  розвитку»

Відповідно до статті  43  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про асоціацію  органів  місцевого самоврядування», з метою  підвищення ефективності  виконання  завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому  та регіональному  розвитку і функцій  місцевого самоврядування, сприяння місцевому  та регіональному  розвитку , захисту  прав та інтересів територіальних громад карпатського регіону, створення належного інституційного механізму  підтримки розвитку в  Карпатах, районна рада вирішила :

1.Ініціювати створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального розвитку».

1. Уповноважити голову районної ради  Михайла Ласкіна брати участь в установчих зборах  Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального розвитку» та  надати  такому уповноваження  на  затвердження  Статуту Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального розвитку» та  вирішення  усіх інших питань, що  будуть  необхідно для створення та діяльності Асоціації.

3.Контроль за виконанням рішення  покласти на  постійну  комісію районної ради  з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв”язків ( Томаш В.М.).

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін