Протокол засідання постійної комісії від 21.12.2017 року
27.12.2017
Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, (із змінами від 20.10.2015 року №524, від 14.07.2016 року №167, від 23.03.2017 року №267)
27.12.2017
Показати всі

Про інформацію щодо результатів діяльності Ужгородської місцевої прокуратури на території району за 11 місяців 2017 року

 

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять друга  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  21.12.2017                             м.Перечин                                    №     358

 

 

Про інформацію щодо результатів

діяльності Ужгородської місцевої

прокуратури на території району

за 11 місяців 2017 року

 

 

Відповідно до  пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію Кириленко Д.П.,  керівника Ужгородської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності Ужгородської місцевої прокуратури на території району за 11 місяців 2017 року,  районна рада вирішила:

 

  1. Інформацію Кириленко Д.П., керівника Ужгородської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності Ужгородської місцевої прокуратури на території району за 11 місяців 2017 року, взяти до відома (додається).

 

 

Голова ради                                                                       М.І.Ласкін

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури

за 11 місяців 2017 року

 

  1. Результати роботи при здійсненні нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, підтримання державного обвинувачення в суді

 

Стан протидії злочинності та досудового розслідування

 

Злочинність

За одинадцять місяців  2017 року рівень кримінальних правопорушень на 10 тис. населення на території Перечинського району становив 87,2% (за аналогічний період минулого року цей показник склав 85,1%).

Усього зареєстровано 471 кримінальних правопорушень (у минулому році за аналогічний період – 470).

Протягом 2017 року обліковано особливо тяжких злочинів – 10 (за аналогічний період 2016 року – 5), тяжких злочинів – 70 (61), середньої тяжкості – 88 (100), невеликої тяжкості – 111 (105).

Відсоток розкриття кримінальних правопорушень (без врахування минулих років) складає 72,6%.

 

Досудове розслідування

Упродовж 2017 року, завдяки належному здійсненню процесуального керівництва оперативними працівниками прокуратури, слідчим відділом Перечинського ВП закінчено 388 кримінальних проваджень.

Із числа закінчених направлено до суду з обвинувальним актом – 118 кримінальне провадження. З них з угодою про визнання винуватості 13 проваджень, з угодою про примирення – 8 провадження, клопотань про застосування примусових заходів медичного характеру – 1.

За період 11 місяців 2017 року СВ Перечинського ВП закрито 269 кримінальних проваджень.

Крім того, протягом вказаного періоду до суду надіслано з обвинувальними актами 3 провадження за ст.246 КК України (незаконна порубка лісу), 1 кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України (крадіжка секвестрованого лісу).

Також надіслано до суду 1 кримінальне провадження за ч.5 ст.185 КК України (особливо тяжкий злочин.)

Надіслано до суду 1 кримінальне провадження за ст. 332 КК України, а саме: незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

 

Поруч з цим, за результатами нагляду за законністю проведення досудового розслідування Ужгородською місцевою прокуратурою скасовано 18 постанов про закриття кримінальних проваджень, з яких 1 скеровано до суду, дано 79 письмових вказівок слідчим в порядку ст.36 КПК України та скеровано 13 листів до ГУНП в Закарпатській області щодо усунення виявлених порушень при здійсненні досудового розслідування у кримінальних провадженнях.

Крім цього, у поточному році Ужгородською місцевою прокуратурою проведено:

– 1 координаційну нараду від 24 лютого 2017 року за участі керівників правоохоронних органів територіальної юрисдикції Ужгородської місцевої прокуратури з порядком денним: «Про стан протидії злочинності та розкриття кримінальних правопорушень на території юрисдикції Ужгородської місцевої прокуратури упродовж 2016 року, першочергові завдання щодо організації діяльності піднаглядних правоохоронних органів зі зміцнення законності та охорони громадського порядку»;

– 1 спільну оперативну нараду з керівництвом територіальних органів Національної поліції в Закарпатській області від 21 червня 2017 року «Про проблемні питання стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях територіальних органів поліції області, піднаглядних Ужгородській місцевій прокуратурі».

Також, в Ужгородській місцевій прокуратурі створено 2 спільні з правоохоронними органами міжвідомчі робочі групи у найбільш актуальних кримінальних провадженнях, в тому числі щодо попередження та розкриття злочинів у сфері земельних відносин, державної і комунальної власності та бюджетній сфері.

 

  1. Результати роботи при здійсненні представництва інтересів держави в суді на території Перечинського району

 

Протягом поточного року задоволено 11 позовів на 1,007 млн. грн. У провадженні судів перебуває 6 справ на 0,480 млн. грн.

В бюджетній сфері задоволено 6 позови на 0,127 млн. грн.

У сфері охорони навколишнього природного середовища у поточному році задоволено 1 позов на 0,362 млн. грн.

З питань захисту інтересів дітей задоволено 3 позови.

З питань земельних відносин задоволено 2 позови на 1 млн. грн.

В рамках представницької функції Перечинським віддоїм Ужгородської місцевої прокуратури розпочато 1 кримінальне провадження у бюджетній сфері, яке розглянуто судом та винесено обвинувальний вирок.

 

Стан виконання судових рішень.

 

Підлягало виконанню за рішеннями звітного року 145 тис. грн. Усього реально виконано рішень на суму 80 тис. грн.

Упродовж поточного року задоволено 2 скарги Ужгородської місцевої прокуратури, поданих у порядку відомчого контролю на дії (бездіяльність) посадових осіб органів державної виконавчої служби.

Також, проведено 1 спільну оперативну нараду з територіальними відділами ДВС Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області від 22 квітня 2017 року №21 «Про стан примусового виконання судових рішень за позовами прокуратури».

 

III. Результати роботи при здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру

 

В ході здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян за 2017 рік прокуратурою внесено 5 документів прокурорського реагування, а саме:

  • при виконанні судових рішень у кримінальних справах внесено 1 документи прокурорського реагування (розглянуто, задоволено);
  • при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян внесено 2 документи прокурорського реагування (розглянуто, задоволено);
  • при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення внесено 2 документів прокурорського реагування (розглянуто, задоволено).

 

У сфері запобігання і протидії корупції Ужгородською місцевою прокуратурою внесено 4 подання в порядку ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», з яких всі розглянуто та задоволено.

Також, протягом поточного року скеровано до Перечинського районного суду 2 обвинувальні акти про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 КК України.

 

Керівник Ужгородської

місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                                    Д. Кириленко

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту