Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району

Про стан використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Перечинського району
24.10.2018
Про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку
24.10.2018
Показати всі

Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  18.10.2018                             м.Перечин                                    №     473

 

 

Про інформацію Перечинського

відділення поліції Ужгородського відділу поліції

Головного управління Національної поліції

у Закарпатській області  про стан                                                           боротьби із злочинністю, охорони                                                           громадського порядку та результати                                                        діяльності на території  району

 

Відповідно до пункту  36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статті 5 Закону України «Про Національну поліцію», заслухавши та обговоривши інформацію т.в.о.начальника Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у Закарпатській області  Немеша М.В.         «Про стан боротьби  із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності  на території    району», районна рада вирішила:

 

  1. Інформацію т.в.о. начальника Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Немеша М.В.  «Про стан боротьби  із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території    району»   взяти до відома (додається).

 

 

 

Голова   ради                                                                    М.І. Ласкін

 

 

 

 

 

Інформація

 Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу

поліції ГУНП в Закарпатській області за 7 місяців 2018 року

 

 Стан злочинності на території обслуговування.

До ЄРДР Перечинського ВП УВП внесено 330 відомостей про злочини і пригоди, 87 особам повідомлено про підозру у вчиненні 109 кримінальних правопорушень. Закінчено досудове розслідування по 293 кримінальних правопорушеннях (2017–279).  З них: 115 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальним актом (2017–116).  Закрито 178 кримінальних проваджень (2017–163). Залишаються на досудовому розслідуванні 339 кримінальних правопорушень (2017-295).

Тяжкі та особливо тяжкі кримінальні правопорушення. Протягом 7 місяців 2018 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань Перечинського ВП ГУНП зареєстровано 53 тяжких та особливо тяжких кримінальних  правопорушень.

Повідомлено про підозру 31 особам у вчиненні 37 таких  злочинів (відповідно у 2017 оголошено підозр 15 особам у вчиненні 13 правопорушень). До правопорушників застосовано запобіжний захід – тримання під вартою відносно 0 осіб (2017 – 2), домашній арешт застосований у відношенні 15 осіб (2017-4).

По 98 злочинах цієї категорії досудове розслідування (із закритими) закінчено (7м.2017 – 63), з них: направлено до суду з обвинувальним актом 33 кримінальних проваджень (7м.2017 – 13); закрито за п.1,2 ч.1 ст.284 КПК України 65 КП (7м.2017 – 50).

Злочини проти життя та здоров’я особи. Зареєстровано 3 факти нанесення ТТУ.

Повідомлено про підозру особам  по 3 ТТУ. До суду направлено 2 кримінальні провадження, по інших провадженнях тривають слідчо-процесуальні дії.

Насильницько-корисливі злочини. За звітній період зареєстровано 1 пограбунок). З метою розкриття пограбунку працівниками поліції відпрацьовувались раніше судимі за злочини даної категорії, як результат, особам оголошено про підозру і провадження направлено на розгляд суду.

Актуальною залишається робота по документуванню фактів шахрайських дій: з 22 зареєстрованих на території обслуговування ВП у поточному році шахрайств оголошено підозри по 6 шахрайствах. По 2 шахрайствах триває досудове розслідування.

Майнові злочини. За поточний рік в ЄРДР Перечинського ВП ГУНП зареєстровано 90 кримінальних проваджень, пов’язаних з крадіжками майна.

Працівниками поліції встановлені особи, які вчинили 37 крадіжок. Досудове розслідування закінчено та справи направлені до суду по 30 крадіжках.

Крадіжки з помешкань. За 7 місяців 2018 року зареєстровано 17 таких злочинів. Особи встановлені по 9 квартирних крадіжках.

Розшукова робота. Працівниками СКП Перечинського ВП ГУНП здійснювався комплекс заходів щодо розшуку злочинців, осіб, зниклих безвісті та невпізнаних трупів. Загалом, за 7 місяців 2018 року розшукано 9 злочинців, які ухилялися від слідства та суду, встановлено місце знаходження 2 безвісти зниклих.

Протидія незаконному обігу зброї. До ЄРДР Перечинського ВП ГУНП протягом 7 місяців 2018 року внесено 12 кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом зброї, особам оголошено про підозру по 2 таким злочинам і  2 КП направлені на розгляд суду. Залишаються на дорозслідуванні 3 кримінальних проваджень за цими правопорушеннями.

За порушення порядку зберігання та  строків реєстрації зброї (ст.ст.190-195 КУпАП) працівниками поліції складено 29 адміністративних протоколів.

Протидія незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. За 7 місяців 2018 року до ЄРДР Перечинського ВП внесено 7 кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, по 3 кримінальним порушенням особам повідомлено про підозру і по 1 КП досудове розслідування закінчено. Незакінченими залишаються 2 кримінальних проваджень по злочинах цієї категорії.

До адміністративної відповідальності за порушення ст.44 КУпАП працівниками відділу притягнуто 7 осіб.

За 7 місяців 2018 року Перечинським ВП зареєстровано 2 факти незаконного заволодіння транспортними засобами.

Протидія нелегальній міграції. Впродовж 7 місяців 2018 року до ЄРДР внесено відомості по 3 кримінальних правопорушеннях, передбачених ст.332 ч.2 ККУ.

Незаконна вирубка деревини. За 7 місяців 2018 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.246 ч.1 ККУ до ЄРДР внесено відомості за 3 фактами незаконної вирубки лісу. По одному КП особі, що це скоїла оголошено про підозру та справу з угодою про визнання винуватості направлено до суду, по іншому факту прийнято рішення про закриття КП, в порядку ст.284 ч.1 п.2 КПКУ.

Превентивна діяльність Ужгородського ВП ГУНП

Протягом 7 місяців 2018 року на території обслуговування Перечинсього ВП ГУНП організовано та проведено ряд спеціальних оперативно-профілактичних операцій: “Розшук”, “Зброя та вибухівка”, тривають операції «Мак», «Літо», «Перевізник», «Ліс»,  “Мігрант”,  а також оперативно-профілактичні відпрацювання по протидії майновій злочинності. В розрізі відпрацювань та цільових операцій працівниками виявлено та припинено 1304 адміністративних правопорушення.

Найбільшу частку правопорушень виявлено працівниками ГРПП–1116, дільничними інспекторами поліції – 114, ювенальною поліцією ВП – 51 та працівником дозвільної системи – 23 (2%).

Найчастіше працівниками секторів реагування патрульної поліції територіальних відділень Перечинського ВП виявлялись адміністративні правопорушення, які передбачені правилами дорожнього руху:

– ст.121 ч.5 КУпАП (порушення водіями правил ТЗ, ременями безпеки) – 263;

– ст.122 ч.1 КУпАП (перевищення ТЗ обмежень швидкості руху) – 279;

– ст.130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) – 37;

– ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім’ї) – 43;

– ст. 175-1 КУпАП (куріння тютюну в заборонених місцях) – 16;

– ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) – 15;

– ст.178 КУпАП (розпивання алкоголю в заборонених місцях) – 21;

– ст. 152 КУпАП (порушення стандартів у сфері благоустрою) – 2.

Загалом, до компетентних органів направлено на розгляд 412 адміністративних протоколів, у т.ч.: до суду – 217, адміністративним комісіям при виконавчих органах міських рад – 8 адмінпротоколів.

Керівництвом Перечинського ВП розглянуто 58 адмінпротоколів, як результат: 56 осіб попереджені та накладено 2 штрафи на суму 102 грн.

Із загальної кількості прийнятих рішень (1951) – 197 осіб попереджено та 2 осіб піддано виправним роботам, 19 осіб – громадським роботам  та 4 особи взяті під адмінарешт.

На 970 адмінправопорушників накладено стягнення у вигляді штрафу.

Вулична злочинність. Впродовж 7 місяців 2018 року спостерігалась тенденція до зменшення рівня злочинності в громадських місцях.

На території Перечинського району задокументовано 4 хуліганства.

За скоєння дрібного хуліганства (ст.173 КУпАП) працівниками поліції складено 29 адміністративних протоколів.

Проведений аналіз підліткової злочинності на території обслуговування загалом вказує на тенденцію до зменшення рівня неповнолітньої злочинності: підлітками протягом 7 місяців 2018 року скоєно 7 кримінальних правопорушень, у 2017 році 9 правопорушень.

Працівниками поліції вживались заходи щодо профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень серед дітей. Як результат, з початку року службами ювенальної поліції Перечинського ВП складено – 51 адмінпротокол.

Аналізуючи стан застосування норм адміністративного законодавства  при здійсненні профілактичної роботи у підлітковому середовищі та з неблагополучними сім’ями працівниками Перечинського ВП найбільше виявлено адмінправопорушень, пов’язаних з невиконанням обов’язків батьків щодо виховання дітей (ст.184 ч.1-4 КУпАП) – 35 адмінпротоколів. Крім того, працівниками Ужгородського ВП задокументовано 1 факт продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів та кальянів (ст.156 ч.2 КУпАП), також виявлено 1 факт доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП).

Крім того, працівниками з ювенальної превенції Перечинського ВП задокументувано 2 факти втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, передбачені ст.304 ККУ, по яких особам оголошено про підозру і досудове розслідування  за цими правопорушеннями закінчено.

Побутова злочинність. Впродовж 7 місяців 2018 року працівниками Ужгородського ВП ГУНП задокументовано 17 кримінальних правопорушень, скоєних на побутовому ґрунті та 1 кримінальне правопорушення, пов’язане з насильством в сім’ї,  складено 55 адмінпротоколів за ознаками ст.173–2 КУпАП (насильство в сім’ї).

Працівником превенції Перечинського ВП у взаємодії зі службами місцевих рад постійно здійснюються профілактичні заходи в роботі з неблагополучними сім’ями, особливо з тими, в яких виховуються діти, з метою недопущення правопорушень відносно дітей та втягнення дітей в злочинну діяльність, а також з метою перевірки умов життя, в яких мешкають такі діти.

Стан рецидивної злочинності. За 7 місяців 2018 року зареєстровано 17 кримінальних правопорушень, скоєних раніше засудженими особами.

В попередженні рецидивної злочинності працівниками Перечинського в достатній мірі використовувались можливості адміністративного законодавства: за ст.187 КУпАП складено 17 протоколів.

Масові заходи. Найбільше забезпечень ОПП під час проведення масових заходів відбувалось на території обласного центру: Працівниками ВП забезпечувалась охорона публічного порядку та безпеки під час проведення новорічних та різдвяних свят, районного фестивалю «Вертеп», під час проведення Великоднього ярмарку, під час святкування Великодня (Пасхи), Дня м. Перечин, Дня розвитку сталої енергії, Дня пам’яті та примирення, під час проведення «Весняного забігу» та ін. Порушень публічного порядку під час проведення масових заходів не допущено.

Стан забезпечення безпеки дорожнього руху.

За звітній період задокументовано 4 ДТП. За результатами розслідування 2 особам оголошено про підозру та  1 ДТП досудове розслідування закінчено і КП направлено на розгляд суду.

Секторами реагування патрульної поліції Перечинського ВП ГУНП за 7 місяців п.р. складено 875 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху, з яких 37 адміністративних протоколи за ст.130 КУпАП.

Реєстрація заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та події.

За 7 місяців 2018 року черговою частиною обліковано 1935 звернень громадян: внесено до ЄРДР 332 заяви; списано до справи – 1349 матеріалів; складено 122 адміністративних протоколів за матеріалами ЄО, передано в інші ОВС – 6.

Керівництву відділення поліції УВП значна увага приділяється перевірці повноти та своєчасності реєстрації в журналах ЄО заяв, повідомлень громадян, установ, організацій про кримінальні посягання, вивчення обґрунтованості прийнятих рішень за ними, зокрема при списанні матеріалів до справи, законності притягнення винних до адміністративної відповідальності.

 

Т.в.о.начальника Перечинського ВП

Ужгородського ВП ГУ НП

в Закарпатській області

підполковник поліції                                                                        Попадич А.М.                                                                                            

Comments are closed.

Перейти до вмісту