Про хід виконання районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року.
02.05.2018
Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2018-2022 роки
02.05.2018

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                         м.Перечин                                       №

Про хід виконання Програми  забезпечення

Військовослужбовців – учасників

антитерористичної операції в районі

медичними препаратами та виробами

медичного призначення на 2015-2019 роки

(із змінами від 31.03.2016 року)

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію начальника відділу  охорони здоров’я  районної державної адміністрації Гавриляк І.С. « Про хід виконання  Програми забезпечення військовослужбовців-учасників антитерористичної операції в районі медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2015-2019 роки»,  затвердженої рішенням  районної ради від 19 березня 2015 року № 489  (із змінами від 31.03.2016), районна рада вирішила:

1. Інформацію начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Гавриляк І.С. «Про хід виконання Програми забезпечення військовослужбовців-учасників антитерористичної операції в районі медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 19 березня 2015 року № 489 (із змінами від 31.03.2016),  прийняти до уваги (додається).
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо збільшення фінансування на виконання заходів Програми.
  3. Начальнику відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Гавриляк І.С. забезпечити виконання заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.) та з питань економічної реформи, планування бюджету, фінансів, контроль за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова   ради                                                                             М.І.Ласкін

Довідка

Основна мета Програми – реалізація державної політики щодо пільгового медикаментозного забезпечення військовослужбовців-учасників АТО.

Із районного бюджету для пільгового медикаментозного забезпечення військовослужбовців-учасників АТО у 2017 році даною програмою було передбачено –  20,0 тисяч гривень.  Використано 17,7 тисяч гривень. У 2016 році виділено 20,0 тисяч гривень – використано 20,0 тисяч гривень.

Видано відповідні накази по ВОЗ від 18.12.2014 року  №174-0 «Інформація щодо протезування осіб, які постраждали під час революції гідності та АТО», від 03.12.2014 року №164-0 «Про організацію надання медичної допомоги та оздоровлення військовослужбовців – учасників АТО», від 24.02.2015 року № 44-0  «Інформація про надання належної медичної допомоги, що повернулися із зони АТО в тому числі 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади», від 10.08.2015 року №131-0 «Про затвердження Плану реалізації заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО», наказ по Перечинській  ЦРЛ від 13.08.2015 року №721 «Про хід виконання Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО», яким визначено відповідальну особу за здійснення моніторингу та оновлення інформації щодо учасників АТО – завідуючу поліклінікою Борак Я.Ю. Взято під особистий контроль питання забезпечення отримання кваліфікованої медичної допомоги, оздоровлення учасників АТО та їх сімей в лікувально-профілактичних закладах району. В кабінеті № 12 районної поліклініки діє «Єдине вікно» учасника АТО.  Відповідно до діючих директивних документів подальше лікування учасників антитерористичної операції здійснюється в обласному військовому госпіталі міста Мукачево.  В обласному госпіталі інвалідів війни міста Ужгород є всі можливості для планового лікування та реабілітації учасників АТО.

За рахунок коштів обласного бюджету санаторно – курортне лікування отримали – 5 чоловік. Протягом  2017 року  в Перечинську ЦРЛ  амбулаторно звернулися – 10 чоловік, стаціонарно проліковано – 14 чоловік, в обласному госпіталі ветеранів війни міста Ужгород  оздоровлено – 7 чоловік.

Начальник відділу                                                                     І.С.Гавриляк