Про хід виконання районної цільової програми «Власний дім» на 2016-2020 роки ( із змінами від 26.10.2017р.).
02.05.2018
Про хід виконання районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки (із змінами від 16.03.2018р.)
02.05.2018

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                м.Перечин                                       №   ___

Про хід виконання Програми розвитку

футболу в Перечинському районі на 2015-2020 роки

Відповідно до статті 43 «Про місцеве самоврядування в Україні» , заслухавши і обговоривши інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. «Про хід виконання Програми розвитку футболу в Перечинському районі на 2015-2020 роки»,   районна   рада  вирішила:

1.Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. «Про хід виконання Програми розвитку футболу в Перечинському районі на 2015-2020 роки»  взяти до відома  (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  (Цапик В.Й.)  активізувати роботу щодо широкого залучення дітей, молоді та ветеранів до занять футболом за місцем проживання.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова районної ради                                                                М. Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

Про хід виконання  Програми

розвитку футболу в Перечинському

районі на 2015-2020 роки

На виконання п.10 листа Перечинської районної ради 14.04.2018 №142/01-28 повідомляємо, що 4 грудня 2014 року рішенням Перечинської районної ради №458 було затверджено Програму розвитку футболу в Перечинському районі на 2015-2020 роки. У 2018 році з районного бюджету на Програму не було виділено коштів.

У 2017 році на Програму було виділено 40000 грн. (25000 грн. на закупку спортивного інвентарю, з них використано 22190 грн., 15000 грн. на відряджальні витрати, використано 4010 грн.).

Впродовж 2017 року  проходили наступні змагання:

• чемпіонат району з футболу, в якому брали участь команди з м. Перечин, с. Сімер, с. Раково, с.Туриця та дві команди з с. Тур’я-Ремети. Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами;
  • -Кубок району, у якому брали участь п’ять команд з с.Дубриничі, м.Перечин, с.Туриця, с.Ворочево та с. Тур’я-Ремети;
  • районний етап змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»;
  • спортивні ігри школярів (міні-футбол);
  • змагання, присвячені Дню Збройних Сил України, в якому брали участь команди відділу освіти, молоді та спорту Перечинської РДА, спільна команда педагогів, медиків та працівників поліції.

У березні цього року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним відділом поліції організовано турнір з міні-футболу серед дітей 2005 р.н. та молодших, які перебувають у конфлікті із законом, дітей із багатодітних сімей та дітей-ромів. У квітні переможці вищезгаданих змагань (районний етап) представляли район в обласному етапі, де посіли третє призове місце.

У період травень-грудень 2018 року згідно з календарним планом проведення спортивно-масових заходів у Перечинському районі на 2018 рік відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації заплановано провести наступні змагання: чемпіонат та кубок району з футболу, турніри, присвячені Дню Незалежності, на призи клубу «Шкіряний м’яч», Дню фізичного виховання і спорту, Дню Збройних Сил України, кубок Миколая та спортивні ігри школярів (міні-футбол).

В.о. голови державної адміністрації                                        М.Ладомиряк

Цапик 2 19 44