Протокол № 19 засідання сесії
17.10.2017
Рішення №319
17.10.2017
Показати всі

Рішення № 318

  УКРАЇНА

        ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

      ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Вісімнадцята  сесія  УІІ скликання

 

           РІШЕННЯ

 

10.10.2017                              м.Перечин                          №     318

 

Про хід підготовки підприємств,

установ, організацій бюджетної сфери  району

 до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки

 

          Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію начальника відділу інфраструктури,  житлово-комунального господарста та будівництва районної державної адміністрації Легеза І.І. «Про хід підготовки підприємств, установ, організацій бюджетної сфери  району  до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки»,  районна рада вирішила:

  1. Інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарста та будівництва районної державної адміністрації Легеза І.І. «Про хід підготовки підприємств, установ, організацій бюджетної сфери  району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки»,   взяти  до відома (додається).
  2. З метою забезпечення безперебійної роботи бюджетних установ району в осінньо-зимовий   період   2017-2018  роки    районній державній адміністрації (Олефір В.І.)   звернути особливу увагу на готовність котелень, систем тепловодопостачання, водовідведення та утеплення приміщень, економію енергоресурсів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Ладомиряк М.П.   та   постійну комісію районної ради  з питань  соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури.

 

    Голова ради                                                      М.І. Ласкін

 

Д О В І Д К А

про підготовку  установ та організацій бюджетної сфери Перечинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

 

З метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, підприємств і організацій житлово-комунального господарства та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років головою райдержадміністрації прийнято відповідне розпорядження   від 23.05 2017 № 158. Даним розпорядженням утворено оперативний штаб із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2017-2018 років при райдержадміністрації, який і здійснював координацію робіт з підготовки до опалювального сезону.

Під час підготовки до опалювального сезону проведено обстеження  інженерних мереж і об’єктів житлово-комунального господарства, господарського комплексу і установ бюджетної сфери. За їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років, зокрема стосовно переведення котелень на опалення деревиною, створення нормативних запасів палива,   визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

Так, в ході підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років керівниками бюджетних установ забезпечено проведення наступних робіт.

У закладах охорони здоров’я:

Станом на 01 жовтня 2017 року  на об’єктах Перечинської центральної районної лікарні проведено :

ремонт котельно-газового обладнання котелень № 1 та № 2 Перечинської ЦРЛ;

пусконалагоджувальні роботи по технічному  обслуговуванні ГРП котелень № 1 та № 2:

пусконаладку котельно-газового обладнання котелень № 1 та №2 ;

гідравлічну промивку та випробування мереж опалення.

Щодо фінансування передбачених робіт згідно розроблених заходів  вартість ремонту і пусконалагоджувальних робіт склала 50 тис. грн. та впровадження  системи  дистанційної  передачі  даних  газових  лічильників – 80 тис. грн.

Проведено ремонт зовнішньої тепломережі та водогону на ділянці будівлі моргу-гаражі з врізкою запірної арматури.

Оновлено теплозахисне покриття зовнішніх теплотрас з ремонтом підпірних стовпів.

Перевірено справність автономного джерела електроенергії: дизельна  електростанція  хірургічного корпусу потужністю 10 кВт в справному стані, створено резерв дизельного пального – 40 літрів.

Проведено заміну клапанів випуску повітря, термопар, п’єзозапальників та запобіжних клапанів (ПЗК).

На об’єктах комунального закладу “Перечинський районний центр ПМСД”

Завезено  404 м. куб. паливних дров, що складає 100 відс. від потреби.

Попередня  вартість   виконаних  робіт   складає 33,5 тис. грн., з них – 28,9 тис. грн. для придбання паливних дров, та 4,6 тис.  грн. на виконання ремонтно-технічних заходів.

Проблемним питанням на даний час є  необхідність додаткової закупки 35 м. куб. дров паливних для обігріву АЗПСМ с. Т.Поляна на суму 24,8 тис.  грн.

Для обігріву приміщень структурних підрозділів Центру застосовуються;  дві  котельні з  на твердому  паливі (дрова) ; два газові конвектори ; чотири електричні конвектори ; 45 кахельних пічок.

Завершено  ремонт кахельних пічок в АЗПСМ с. Т.Бистра, розпочато ремонт в АЗПСМ с. Раково.   Завершено ремонт системи опалення в АЗПСМ с. Порошково (борг за проведені роботи становить  15,0 тис. грн.).

 

У закладах освіти:

Проведено  капітальні ремонти:

 фасаду  навчального корпусу  Зарічівської ЗОШ І-ІІ ступенів  (235,0 тис. грн.- кошти обласного бюджету та  213,0 тис. грн.- кошти районного бюджету;

спортивного  залу  ДЮСШ  (100,0 тис. грн. – кошти районного бюджету та  350,0 тис. грн. – кошти міського бюджету);

фасаду із заміною вікон Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів  (310,0 тис. грн.- освітня субвенція);

по заміні вікон Тур’я-Пасіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів  ( 308,3 тис.  грн. – освітня субвенція);

по заміні вікон Тур’я-Бистрянської ЗОШ І-ІІ ступенів ( 350,0 тис. грн. – освітня субвенція).

Здано в експлуатацію котельню та твердому паливі Вільшинківського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад.  Виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво котельні на твердому паливі Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (цей об’єкт включено до переліку об’єктів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку). Роботи розпочато.

 

З метою забезпечення освітніх установ твердим паливом  укладено угоди на закупівлю дров на суму 1028,1 тис. грн., закуплено та завезено стовідсотково вугілля на суму 185,0тис.  грн.  Для котельні Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів закуплено палети на суму 128, 8 тис. грн.

Завезено 82 відс. дров паливних у навчальні заклади району. Сесією районної ради додатково виділено кошти для закупівлі і транспортування природного газу у сумі 120,0 тис грн.

Здійснено поточний ремонт системи опалення спортивного залу Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів  та  системи  водопостачання  школи  на  суму 56,0 тис. грн.

До початку опалювального сезону буде завершено поточний ремонт котельні у с. Туриця ( встановлення плоского даху і підмурівка задньої стінки) на суму 44,7 тис. грн. Для забезпечення безперебійного проходження опалювального періоду ще необхідно здійснити реконструкцію системи опалення Порошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виготовлено проектну документацію на облаштування засобами дистанційної передачі даних комерційного вузла обліку газу Перечинської ЗОШ I-III ст. Замовлено прилад.

Укладено договори та проведено пусконалагоджувальні роботи,   електрозаміри,  підготовлено акти готовності котелень до опалювального сезону. Вартість робіт склала 47,0 тис. грн.

 

У закладах культури:

Проведено наступні роботи:

ремонт даху районної бібліотеки на суму 30,0 тис. грн.;

закуплено модем дистанційного обліку природного газу на суму 15,0 тис. грн.;

виготовлено проектно-кошторисну документацію та встановлено  модем дистанційного обліку природного газу для районного будинку культури на суму 3,0 тис. грн.;

ремонт приміщень Перечинської ДМШ на суму 20,0 тис. грн.;

проведено перевірку димових та вентиляційних каналів Перечинської дитячої музичної школи, районного будинку культури, районної дитячої бібліотеки.

в клубі і бібліотеці-філії с. Раково відремонтовано опалювальну систему;

проведено промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньо-будинкових систем теплопостачання районного будинку культури.

Завезено 101 м. куб. дров паливних, що складає 84 відс. від потреби.

Проблемним залишається питання відсутності опалення та електропостачання в будинку культури с. Порошково, в якому  розміщена бібліотека-філія та музична школа. Для вирішення цього питання необхідне виділення коштів з районного бюджету у сумі 50,0 тис. грн.

 

Станом на 01 жовтня 2017 року всі установи, що фінансуються з районного бюджету стовідсотково розрахувались за енергоносії та комунальні послуги.

 

 

Начальник відділу інфраструктури,

житлово-комунального господарства та будівництва                        І. Легеза

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту