Про затвердження переліку нерухомого майна, що може бути передане в оренду
СТОП БУЛІНГ!!!
13.02.2019

Про директора комунального підприємства “Архітектура”

Тридцять друга сесія  VІІ  скликання

від ___________ 2019 р. № ____                                                   Проект

м. Перечин

Про директора комунального

підприємства Архітектура

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку із смертю директора комунального підприємства “Архітектура” Чомоляка Мирослава Юрійовича та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Звільнити Чомоляка Мирослава Юрійовича з посади директора комунального підприємства  “Архітектура ” Перечинської районної ради у зв’язку із смертю .
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                               М.І.Ласкін