Про затвердження переліку нерухомого майна, що може бути передане в оренду
20.03.2019
Про внесення змін до рішеннярайонної ради від 18.04.2018 року №423“Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл,міста Перечинського району”
20.03.2019
Показати всі

Про директора комунального підприємства “Архітектура”

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

            14.03.2019                             м.Перечин                                    №    555

 

Про директора комунального

підприємства “Архітектура”

 

            Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку із смертю директора комунального підприємства “Архітектура” Чомоляка Мирослава Юрійовича та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Звільнити Чомоляка Мирослава Юрійовича з посади директора комунального підприємства  “Архітектура ” Перечинської районної ради Закарпатської області  у зв’язку із смертю .

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,      контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

    

 

 Голова ради                                                               М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту