Про затвердження переліку нерухомого майна, що може бути передане в оренду
20.03.2019
Про внесення змін до рішеннярайонної ради від 18.04.2018 року №423“Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл,міста Перечинського району”
20.03.2019

Про директора комунального підприємства “Архітектура”

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                             м.Перечин                                    №    555

Про директора комунального

підприємства “Архітектура”

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку із смертю директора комунального підприємства “Архітектура” Чомоляка Мирослава Юрійовича та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Звільнити Чомоляка Мирослава Юрійовича з посади директора комунального підприємства  “Архітектура ” Перечинської районної ради Закарпатської області  у зв’язку із смертю .

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,      контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                               М.І.Ласкін