Турнір з настільного тенісу
Про звіт голови районної ради

Про депутатський запит депутата районної ради Романюк О.А.

Двадцять перша   сесія  УІІ скликання

14.12.2017                              м.Перечин                                    №     346

Про депутатський запит депутата

районної ради Романюк О.А.

Відповідно до статті 43, частин 7, 8 статті 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  частини 1 статті 21, статті 22 «Про статус депутатів місцевих рад» та статті 68 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання, заслухавши депутатський запит депутата районної ради  Романюк О.А.,  районна рада вирішила:

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Романюк О.А. щодо питання  виділення додаткових коштів з обласного бюджету для виплати заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я (додається).
  2. Направити депутатський запит депутата районної ради Романюк О.А. Закарпатській обласній раді та Закарпатській обласній державній адміністрації.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий апарат районної ради.

Голова ради                                                                                       М.І.Ласкін