З професійним святом!
Про депутатський запит Кметича І.І.
12.06.2019

Про депутатський запит Цвіка Й.І.

УК Р А Ї Н А                               проект

Закарпатської області

Тридцять четверта   сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року             м.Перечин                                    №

Про депутатський запит

Цвіка Й.І.

Відповідно до  статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата районної ради Цвіка Й.І. щодо виділення коштів   на проведення ремонту   вулиці Зерновська   та берегоукріплення потока «Зерновський» в с. Порошково  Перечинського району, районна рада вирішила :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Цвіка

Йосипа   Івановича  щодо виділення коштів   на проведення ремонту   вулиці Зерновська   та берегоукріплення потока «Зерновський» в с. Порошково  Перечинського району.

1. Направити запит депутата районної ради  Цвіка Йосипа  Івановича

для розгляду  до Закарпатської обласної ради та  обласної державної адміністрації щодо виділення коштів   на проведення ремонту   вулиці Зерновська   та берегоукріплення потока «Зерновський» в с. Порошково  Перечинського району.

1.    Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати району раду та депутата районної ради Цвіка Й.І.
  2. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова  ради                                                    М.І.Ласкін