Про  депутатський запит Кметича І.І.
04.07.2019
Про  стан  доріг державної  та комунальної      власності на території  Перечинського району
04.07.2019

Про депутатський запит Цвіка Й.І.

Тридцять четверта  сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №   568

Про депутатський запит

Цвіка Й.І.

Відповідно до  статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата районної ради Цвіка Й.І. щодо виділення коштів   на проведення ремонту   вулиці  Зерновська   та  берегоукріплення потока «Зерновський» в с. Порошково  Перечинського району  та  враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.06.2019  № 319 «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету»,  районна рада вирішила :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Цвіка Й.І. щодо виділення коштів на проведення ремонту вулиці  Зерновська   та  берегоукріплення потока «Зерновський» в с. Порошково  Перечинського району.
  2. Інформацію щодо спрямування та фінансування коштів резервного фонду обласного бюджету на «Відновлення пропускної спроможності русла струмка Зерновський в с. Порошково Перечинського району  Закарпатської  області. Капітальний ремонт» взяти до відома.
  3. Про результати розгляду депутатського запиту поінформувати депутата районної ради Цвіка Й.І.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  виконавчий апарат районної ради.

Голова  ради                                                    М.І.Ласкін