Про депутатський запит Цвіка Й.І.
12.06.2019
Шановні медичні працівники Перечинщини!

Про депутатський запит Кметича І.І.

У К Р А Ї Н А                               проект

Закарпатської області

Тридцять четверта   сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року           м.Перечин                                    №

Про депутатський запит

Кметича І.І.

Відповідно до  статей  43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата районної ради Кметича І.І. щодо виділення коштів на співфінансування ремонту  частини дороги  по вул. Духновича  в с. Т-Бистра Перечинського району, районна рада вирішила :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Кметича І.І.

щодо виділення коштів на співфінансування ремонту  частини дороги  по вул. Духновича  в с. Т-Бистра Перечинського району.

1. Направити запит депутата районної ради Кметича Івана  Івановича

для розгляду  до Закарпатської обласної ради та обласної  державної адміністрації щодо виділення коштів   на співфінансування ремонту  частини дороги  по вул. Духновича  в с. Т-Бистра Перечинського району.

1.  3. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати району раду та депутата районної ради Кметича І.І.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова  ради                                                    М.І.Ласкін