Шановні працівники Національної поліції Перечинщини!
04.07.2019
Про депутатський запит Цвіка Й.І.
04.07.2019

Про  депутатський запит Кметича І.І.

Тридцять четверта  сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №     567

Про  депутатський запит

Кметича І.І.

Відповідно до  статей  43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата районної ради Кметича І.І. щодо виділення коштів на співфінансування ремонту  частини дороги  по вул. Духновича  в с. Т-Бистра Перечинського району, районна рада вирішила :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Кметича І.І.

щодо виділення коштів на співфінансування ремонту  частини дороги  по вул. Духновича  в с. Т-Бистра Перечинського району.

1. Направити запит депутата районної ради Кметича Івана  Івановича

для розгляду  до Закарпатської обласної ради та обласної  державної адміністрації  щодо виділення коштів   на співфінансування ремонту  частини дороги  по вул. Духновича  в с. Т-Бистра Перечинського району.

1. Про результати розгляду депутатського запиту поінформувати районну раду та депутата районної ради Кметича І.І.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку    та транскордонних зв’язків  (Томаш В.М.).

Голова  ради                                                    М.І.Ласкін