ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
05.11.2019
Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та стан деревообробної галузі на території району
06.11.2019

Про депутатський запит Булака Ю.В.

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                            м.Перечин                                    № 594

Про депутатський запит

Булака Ю.В.

Відповідно до  статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата районної ради  Булака Ю.В. щодо виділення коштів   на проведення капітального ремонту   вулиці Духновича   в с. Порошково  Перечинського району, районна рада вирішила :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради  Булака

Юрія Васильовича  щодо виділення коштів   на  проведення капітального ремонту   вулиці Духновича   в с. Порошково  Перечинського району.

1.   Направити  запит депутата районної ради  Булака Ю.В. для розгляду  до районної  державної адміністрації щодо виділення коштів   на проведення капітального ремонту   вулиці Духновича   в с. Порошково  Перечинського району .
  2.   Про результати розгляду депутатського запиту поінформувати депутата районної ради Булака Ю.В. та  районну раду.
  3. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Цвіка Й.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку    та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова  ради                                                                                    М.І.Ласкін