26.10.2017
Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства району!
27.10.2017

Позачергова сесія районної ради

Вчора, 26 жовтня  депутати районної ради зібрались на позачергову 19 сесію VII скликання, яку відкрив і вів Михайло Ласкін.

В роботі позачергового засідання взяли участь 29 депутатів районної ради. З основного питання порядку денного – “Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017рік»( із змінами) доповіла в.о. начальника фінуправління РДА  Світлана Гапак.

А напередодні засідали постійні комісії, де було проаналізовано кожну цифру, депутати мали можливість висловити власну думку, внести ту чи іншу пропозицію. Що вони і зробили.

Активність проявили депутати Василь Поприк, Йосип Цвік, Віктор Олефір, Віталій Кравець, Михайло Семен, Віктор Томаш, Владислав Цапик, Ярослав Ситар,Сергій Діянич, Борис Крупчинський, Олеся Баєва та інші. Мова йшла про субвенцію сільським бюджетам (встановлення автобусних зупинок у Вільшинках, Т.Пасіці, Туриці), ремонт медзакладів у Т.Бистрій і Порошкові, будівництво спортмайданчика в Новоселиці, внесення змін до районних програм «Власний дім», «Обдарована дитина» та «Спортивний майданчик». Також прийнято рішення з десятка інших питань фінансового характеру, в тому числі і на оплату праці. Одним словом, поза увагою не залишилася жодна галузь, жодна бюджетна  установа. Інша справа, якою є конкретна цифра, що значиться і затверджена на сесії розпорядникам коштів. Отож на сесії залишалося узгодити запропоновані депутатами пропозиції    днем раніше та прийняти з цього питання остаточне рішення.

Отже, на видатки місцевих бюджетів спрямовано 5 млн. 795,1 тис. гривень, в тому числі  2 млн.376,8 тис. за рахунок перевиконання районного бюджету і 3 млн. 418,3 тис. – трансферти  державного бюджету.

Потім заслухано і прийнято рішення  щодо питання про офіційний веб-сайт Перечинської районної ради. З даного питання інформував керуючий справами виконавчого апарату райради Йосип Цвік.

В обговоренні поточних питань та інших проблем району на сесії слово брали депутати Михайло Данча, Іван Лоскій, Юрій Шеян, голова територіальної об’єднаної громади Іван Погоріляк, Дубриницький сільський голова Любов Лавер.  Окремі запити взято на контроль для вжиття відповідних заходів.