Вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника.
22.06.2017
ЗВІТ голови районної ради Ласкіна М.І. про роботу відповідно до вимог чинного законодавства за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року
28.06.2017

Підготовка до чергової сесії районної ради

22 -23 червня   2017 року  депутати районної ради  працювали  в засіданнях  постійних комісій  районної ради та  вивчали питання, що пропонуються до розгляду на   шістнадцятій черговій сесії районної ради, яка відповідно до розпорядження голови районної ради від   15.06.2017 року  №33 /01-05   відбудеться  29 червня 2017 року.

В засіданнях комісій взяли участь в.п. голови районної ради Михайло Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Йосип Цвік.

Основні питання,   що  виносились на засідання – це питання: 1. Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів, використання лісових  ресурсів  та перспектива розвитку лісового господарства в районі. 2. Про роботу  управління соціального захисту населення   районної державної адміністрації за 2016 рік.      3. Про роботу Перечинського територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2016 рік.        4. Про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку,  з яких  інформували керівники галузей. Серед розглянутих питань звіти по раніше прийнятих галузевих програмах, майнові питання та інші.

Також поступила  пропозиція депутатів районної ради щодо  внесення на розгляд   сесії питань про зміни до галузевих Програм,  питання  комунальної власності.   Кінцеві рішення будуть прийняті на сесії районної ради, яка відбудеться 29.06.2017р.