З днем підприємця!
31.08.2018
Про внесення змін до Програми майна

Перечинському бюро правової допомоги – 2 роки

Бюро правової допомоги – це всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, що дає більше можливостей для людей, особливо для мешканців віддалених населених пунктів, реалізувати та захистити свої права.

Перечинське бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочало свою діяльність 1 вересня 2016 року. Фахівці бюро надають клієнтам безоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

Безоплатна первинна правова допомога полягає в отриманні юридичних консультацій, доступі до необхідної правової інформації. Таку допомогу може отримати кожен, хто звернеться до бюро. Безоплатна вторинна правова допомога, тобто представництво інтересів громадян у судах, органах державної влади тощо надається громадянам, які належать до соціально вразливих категорій (малозабезпечені, особи з інвалідністю, учасники АТО та ін.), вичерпний перелік яких визначено в ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». За окремими видами спорів інтереси клієнтів також представляють фахівці бюро.

За час роботи Перечинського бюро зареєстровано 1330 звернень громадян. З них 121 клієнт безоплатно зміг отримати можливість представництва своїх інтересів у судах. У 116 випадках це представництво здійснювали адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У 23 випадках – безоплатна вторинна правова допомога надавалася працівниками бюро.

З метою посилення правової спроможності територіальних громад, підвищення правосвідомості краян, працівники бюро правової допомоги здійснюють активну правопросвітницьку діяльність, проводять виїзні прийоми громадян у сільських населених пунктах, консультують у дистанційних пунктах доступу до безоплатної правової допомоги, беруть участь у реалізації правоосвітніх заходів у навчальних закладах, долучаються до реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», основним завданням якого є забезпечити українців інформацією про права, гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Перечинське бюро правової допомоги працює за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська, 43.

Контактний телефон: (03145)2-34-57.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.