Про внесення змін до Програми майна
10.09.2018

Перечинщина прийняла участь у підписанні декларації з Польщею

7 вересня, у місті Устрікі Долішні (Польща), відбулося урочисте підписання декларації у сфері траскордонного співробітництва в якій взяв участь голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін.

Документ підписали представники, члени та партнери Карпатського Регіону з польського, українського та словацького боку. Серед представників Закарпаття: голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, Виноградівської – Віталій Любка, Свалявської – Мирослава Ливч, Міжгірської – Василь Щур, Перечинської – Михайло Ласкін, Великоберезнянської – Ярослав Шукаль, директор КП «Ужгородське районне агнетство розвитку» Рената Манайло-Приходько та керівник громадської організації «Карпатський Єврорегіон – Закарпаття» Володимир Химинець.

Враховуючи інтереси спільнот приркодонних територій Республіки Польща, Словацької Республіки та України сторони задекларували волю створення спеціального транскордонного простору розвитку під назвою «Кременарос». Це дозволить налогоджувати тіснішу співпрацю прикодонних територій, поглибити стан співробітництва та інтенсифікувати співпрацю між регіонами України, Словаччини та Польщі шляхом написання спільних грантових проектів, проведення заходів та спільних дій щодо вирішення проблемних питань.