Участь голови ради у Форумі бізнесу та влади
Про скликання двадцять четвертої сесії районної ради УІІ скликання

Перечин відвідали представники місії ОБСЄ

Сьогодні, 12  квітня, в районній раді відбулася робоча зустріч голови ради Михайла Ласкіна із представниками  відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Мірославом Демко та Джорджіо Зельковічем, які перебувають на Закарпатті.

В ході зустрічі представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зауважили, що в першу чергу  їх цікавить вплив конфлікту на сході країни на всі сфери суспільного життя,  збір інформації та звіт про ситуацію в галузі безпеки,  спостереження  та  встановлення  фактів, зокрема про конкретні випадки в районі.

Михайло Ласкін коротко зупинився  на  основних аспектах сучасного політичного, культурного та релігійного життя краю, зокрема,  що Перечинський район  є стабільним, політично спокійним і справді патріотичним регіоном, в якому на разі відсутні будь-які прояви сепаратизму, тероризму і т.д., що можуть загрожувати територіальній цілісності Української держави. Також було піднято питання про взаємовідносини між різними конфесіями на теренах нашого краю.

Учасники зустрічі домовились про обмін інформацією та тісну співпрацю в подальшому.