Шановні працівники сільського господарства!
17.11.2017
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Пам’ятний захід до дня гідності та свободи

День Гідності і Свободи відзначають щороку 21 листопада на честь початку Помаранчевої  Революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-2014 років).

Сьогоднішнє урочисте засідання, яке зібрало  керівників району та міста, сільських голів, учасників АТО, ветеранів та громадськість  району, пов’язане з буремними подіями, що стали переломним моментом в новітній історії України і поклали початок революції за людську та національну гідність.

Майдан  2013 року став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності. «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України. Єдиним символом Революції гідності був прапор України. Єдиним духовним помічником і вдохновителем– національний гімн.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки… Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони – Герої нашого часу.

В ході заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих під час Помаранчевої та Революції гідності, а також учасників АТО, які ціною свого життя боролися за територіальну цілісність і незалежність нашої держави і які, на жаль, відійшли за межу життя.

На завершення  урочистого зібрання у виконанні  солістки районного будинку культури   прозвучала  пісня « То моя земля».

Присутні мали змогу також  переглянути у фойє розгорнуту експозицію світлин часів  Революції  Гідності, тематичної літератури та дитячих робіт.