Про звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства за 9 місяців 2017 рік
17.11.2017
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 2123284500:02:019:0009, цільове призначення- для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв»язку, розташованої за межами населених пунктів на території Туричківської сільської ради сільської ради Перечинського району Закарпатської області
22.11.2017

Пам’ятний захід до дня гідності та свободи

День Гідності і Свободи відзначають щороку 21 листопада на честь початку Помаранчевої  Революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-2014 років).

Сьогоднішнє урочисте засідання, яке зібрало  керівників району та міста, сільських голів, учасників АТО, ветеранів та громадськість  району, пов’язане з буремними подіями, що стали переломним моментом в новітній історії України і поклали початок революції за людську та національну гідність.

Майдан  2013 року став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності. «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України. Єдиним символом Революції гідності був прапор України. Єдиним духовним помічником і вдохновителем– національний гімн.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки… Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони – Герої нашого часу.

В ході заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих під час Помаранчевої та Революції гідності, а також учасників АТО, які ціною свого життя боролися за територіальну цілісність і незалежність нашої держави і які, на жаль, відійшли за межу життя.

На завершення  урочистого зібрання у виконанні  солістки районного будинку культури   прозвучала  пісня « То моя земля».

Присутні мали змогу також  переглянути у фойє розгорнуту експозицію світлин часів  Революції  Гідності, тематичної літератури та дитячих робіт.