П Р О Т О К О Лзасідання постійної комісії з питаньекономічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники банківських установ району!
20.05.2019
Про  Програму покращення рівняобслуговування платників податків Перечинської податкової інспекціїУжгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області  на 2019-2020 роки
21.05.2019
Показати всі

П Р О Т О К О Лзасідання постійної комісії з питаньекономічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

  П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

     14  травня  2019  року

 м. Перечин              12.00

 Присутні : голова комісії -Крупчинський Б.Ю.

 Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Члени комісії : Баєва О.М., Лабич М.І. , Токар Н.І.

Відсутні : Олефір В.І.., Семен М.М., Поприк В.І., Кравець В.В.

В засіданні взяли участь:

 

Ласкін М.І., голова районної ради;

Петрішко М.М., заступник голови районної ради

Запрошені:

Пекар М.І., начальник відділу культури районної державної адміністрації;

Луцяк В. І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю  районної ради ;

Гавриляк І. С. , начальник відділу охорони здоров»я    районної державної адміністрації;

Малишко Ю. Ю.,  головний лікар КНЗ «Центр  первинної

медико-санітарної допомоги»;

 Керецман Л. В., начальник фінансового управління  районної  державної адміністрації;

Цапик В. Й., начальник відділу освіти і спорту районної  державної адміністрації;

Цвік Й.І.,  керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Гулей-Шикула О.Ф., радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

Головуюча Белей Г.С.

  1. Про Програму покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020 роки.
  2. Про Програму заходів із забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2019 рік.
  3. Про Програму забезпечення діяльності Перечинського районного суду Закарпатської області на 2019 – 2023 роки.
  4. Про внесення змін до районної Програми «Спортивний майданчик»на 2016-2020 роки (із змінами від 31.08.2017 року, 26.10.2017 року).
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року

№ 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року).

 

СЛУХАЛИ: 1. Про Програму покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області  на 2019-2020 роки. Інформувала:  Керецман Л.В., начальник фінансового  управління районної  державної адміністрації.

Головуюча Белей Г.С. , заступник голови комісії внесла пропозицію проект рішення схвалити і внести на розгляд позачергової  сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2. Про  Програму заходів із забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді,  корупції та організованій злочинності на 2019 рік.

 Інформувала:  Головуюча Белей Г.С., заступник голови комісії (зачитала Програму). Головуюча Белей Г.С. , заступник голови комісії внесла пропозицію проект рішення схвалити і внести на розгляд позачергової  сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 3. Про Програму забезпечення діяльності Перечинського районного суду Закарпатської області на 2019 – 2023 роки.

Інформувала:  Головуюча Белей Г.С.,заступник голови комісії (зачитала Програму).

Головуюча Белей Г.С. , заступник голови комісії внесла пропозицію проект рішення схвалити і внести на розгляд  сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до районної Програми «Спортивний майданчик» на 2016-2020 роки (із змінами від 31.08.2017 року, 26.10.2017 року).

Інформує:  Додчук В.І., головний спеціаліст  відділу  освіти , молоді та спорту районної  державної адміністрації, який повідомив, що у зв’язку з розробленням проектно-кошторисної документації  на будівництво спортивних майданчиків  зі штучним покриттям у с.Тур’я Поляна  та с.Тур’я-Бистра  необхідно внести зміни до районної Програми  «Спортивний майданчик» на 2016-2020 роки затвердженої сесією районної ради від 31.03.2016 №99 зі змінами 26.10.2017  №337.

Облаштування спортивних майданчиків сприятиме розширенню фізкультурно-спортивної інфраструктури району, створенню належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, підвищенню рівня їх фізичної підготовленості.  Головуюча Белей Г.С.,заступник голови комісії (зачитала Програму).

Головуюча Белей Г.С. , заступник голови комісії внесла пропозицію проект рішення схвалити і внести на розгляд позачергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на розгляд  сесії районної ради.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року

№ 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року).

Інформувала:  Керецман Л.В., начальник фінансового  управління районної  державної адміністрації,яка повідомила, що         в проект рішення включено зміни до доходів районного бюджету на 2019 рік на суму 6039,9 тис.грн., з яких за рахунок перевиконання доходів – 1183,6 тис.грн., за рахунок додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів – 4856,3 тис.грн. (загальний фонд – 927,8 тис.грн., спеціальний фонд – 3928,5 тис.грн.).

Додатковий обсяг міжбюджетних трансфертів включає кошти:

– медичної субвенції з державного бюджету у сумі 0,1 тис.грн., які спрямовані відділу охорони здоров‘я райдержадміністрації на поточні видатки;

– субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти „Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 927,7 тис.грн., які спрямовані на видатки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  на відрядження для підвищення кваліфікації педагогічних працівників у сумі 24,2 тис.грн. та на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, сучасних меблів, музичних інструментів,комп‘ютерного обладнання в сумі 903,5 тис.грн.;

– субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 400,0 тис.грн., які спрямовано на видатки низовим бюджетам в сумі 200,0 тис.грн. (Тур‘є Пасічанській сільраді на капітальний ремонт вул. Борканюка, с. Тур‘я Пасіка, Перечинського району – 100,0 тис.грн., Порошківській сільраді на капатальний ремонт вул. Духновича у с.Порошково, Перечинського району – 100,0 тис.грн.) та залишені до розподілу в сумі 200,0 тис.грн. (головний розпорядник – фінансове управління);

– субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (обласний бюджет) в сумі 3000,0 тис.грн., з яких 500,0 тис.грн. спрямовано райдержадміністрації на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070802 Турички-Вільшанки км 0+000-4+400 Закарпатської області та 2500,0 тис.грн. передані низовим бюджетам (Тур‘є-Реметівська сільрада: на капітальний ремонт вул. Садова в с. Тур‘я Ремета, Перечинського району. Коригування  – 500,0 тис.грн., на капітальний ремонт вул. І. Франко в с. Тур’я Ремета, Перечинського району. Коригування – 1000,0 тис.грн. та Порошківській сільраді на капатальний ремонт вул. Духновича у с.Порошково, Перечинського району – 1000,0 тис.грн.);

– субвенції з місцевого бюджету на спів фінансування інвестиційних проектів в сумі 210,0 тис.грн. – співфінансування до коштів Державного фонду регіонального розвитку: «Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур’ї Ремети Перечинського району»;

– іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 318,5 тис.грн. : відділу охорони здоров‘я в сумі 250,0 тис.грн. для проведення капітального ремонту будівлі Перечинської ЦРЛ (заміна вікон та дверей) в м.Перечин та Тур‘є-Реметівській сільраді на проведення нормативної грошової оцінки земель в сумі 68,5 тис.грн.

За рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету кошти у сумі 1183,6 тис.грн . спрямовано на видатки за головними розпорядниками коштів районного бюджету:

  1. Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – 339,9 тис.грн.

в тому числі:

– на проведення робіт по проекту «Капітального ремонту Вільшинківського НВК І-ІІ ст. ДНЗ» – 80,0 тис.грн.;

–  капітальний ремонт даху над початковими класами Т.Реметівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 80,0 тис.грн.;

– на виготовлення ПКД «Реконструкція спортивного майданчика з встановленням штучного покриття в с. Туря Поляна, Перечинського району» в тому числі експертиза – 50,0 тис.грн.;

–  співфінансування «Нова українська школа» – 100,4 тис.грн.;

–  на оплату електроенергії – 10,0 тис.грн.

–  Програма розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016 -2020 роки -19,5 тис.грн.;

2.Відділ охорони здоров’я  райдержадміністрації – 244,4 тис.грн.

в тому числі:

програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік – 20,0 тис.грн.( придбання запчастин для  ремонту машини);

– Районна цільова соціальна Програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки – 20,0 тис.грн.;

–    Районна Програма «Цукровий  та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» – 40,0 тис.грн.;

–   Районна програма боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року – 30,4 тис.грн.;

– Районна Програма забезпечення стомованих хворих виробами медичного призначення (калоприймачами)  на  2015-2019 роки – 24,0 тис.грн.

– Районна програма розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2018-2022 роки – 10,0 тис.грн.;

– Районна програма забезпечення жителів району,які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки  – 10,0 тис.грн.

–  Перечинська центральна районна лікарня – 90,0тис.грн., в тому числі:

– для придбання антирабічної вакцини проти сказу – 20,0 тис.грн.;

– для терапевтичного відділу (придбання унітазів,тонометрів,бойлерів) – 20,0 тис.грн.;

– для придбання медикаментів для надзвичайних ситуацій – 10,0 тис.грн.;

– для придбання запчастин для санітарних машин – 20,0 тис.грн.;

– для придбання швидких тестів – 10,0 тис.грн.;

– на оплату послуг поточного ремонту санітарних автомобілів – 10,0тис.грн.

4.Відділ культури райдержадміністрації – 183,0 тис.грн.

в тому числі:

– поточний ремонт фойє другого поверху РБК – 48,0 тис.грн.;

– придбання газових котлів для РБК  – 100,0 тис.грн.;

– придбання офісних шаф для зберігання архівних документів – 5,0 тис.грн.;

– поточний ремонт електропроводки бібліотеки- філії с. Порошково та музичної школи с. Тур‘я Ремети – 30,0 тис.грн.

5.Районна рада – 116,3 тис.грн.

в тому числі:

– на заробітну плату з нарахуваннями – 100,0 тис.грн.;

– на оплату природного газу – 4,2 тис.грн.;

– придбання паливно-мастильних матеріалів – 7,5 тис.грн.;

-Програма ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл,міста Перечинського району на 2015-2019 роки – 4,6 тис.грн.

  1. Районна державна адміністрація – 202,0тис.грн.

 В тому числі:

– Районна програма з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020роки – 65,0тис.грн.;

– Програма підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадженя реформ на 2016-2019 роки – 60,0 тис.грн.

– Програма надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області  матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинськогорайону в 2019 році – 37,0тис.

– Комплексна програма профілактики злочинності в районі на 2016-2020роки –10,0 тис.грн.;

– Програма покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгорожського управління Головного управління ДФС У Закарпатській області на 2016-20роки-10,0 тис.грн.;

–  Програма заходів із забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2019 рік –10,0 тис.грн.;

– Програма забезпечення діяльності Перечинського районного суду Закарпатської області на 2019-2023 роки –10,0 тис.грн.;

  1. Управліня соціального захисту населення райдержадміністрації- 58,0 тис.грн.

в тому числі :

– Програма «Турбота» щодо посилення захисту громадян на 2017-2020 роки – 25,0 тис.грн.;

– Програма забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення у Перечинському районі на 2016-2020роки – 30,0 тис.грн.;

– Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги – 3,0 тис.грн.

  1. Фінансове управління райдержадміністрації – 40,0 тис.грн.

– Програма забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016- 2019 роки – 30,0 тис.грн.

 – інша субвенція Тур’є –Пасічанській сільраді – 10,0 тис.грн. на розроблення містобудівної документації “Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя  (амбулаторії медицини с.Туря Пасіка) “.

ВИСТУПИЛИ: Лабич М.І.- ми будуємо спортмайданчики, а  футболу в районі немає. Нехай відділ освіти, молоді та спорту надасть на сесію районної ради план заходів по спорту.

Токар Н.І.-необхідні кошти на ремонт приміщень, де розміщено управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Цвік В.І. –необхідно 30 тис.грн. на  придбання вікон для Порошківського ДНЗ.

Крупчинський Б.Ю.-50 тис.грн. за рахунок запропонованих коштів на котли виділити відділу охорони здоров»я райдержадміністрації на закупівлю апарату штучної вентиляції легень.

Голосували:  «За»-4 чол., « проти»- 1 чол., « утримався»-0 чол. пропозицію не прийнято.

Белей Г.С.,заступник голови комісії внесла пропозицію  :  20 тис.грн., які планувались відділу охорони здоров»я райдержадміністрації на придбання антирабічної вакцини проти сказу перерозподілити на терапію ЦРЛ для проведення ремонту.

Внесла пропозицію : виділити 5,0 тис.грн. комунальному некомерційному підприємству «Перечинський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги” для забезпечення технічного нагляду будівельних робіт по  капітальному ремонту АЗПСМ с.Порошково за рахунок зменшення коштів на Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016-2019 роки.

За дану пропозицію  Белей Г.С.голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

ВИРІШИЛИ: Проект рішення із пропозиціями схвалити і внести на розгляд позачергової сесії районної ради.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

Головуюча Белей Г.С. – у зв»язку з виниклою необхідністю внесла пропозицію:   внести питання з голосу  на розгляд сесії «Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону №UA-PS-2019-04-13-000003-1 з продажу об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин,вул. Будівельників, 5А.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення із даного питання схвалити і внести на розгляд позачергової сесії районної ради.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

Головуюча Белей Г.С.- а зараз перейдемо до розгляду листів, які поступили на розгляд комісії.

РОЗГЛЯД  ЛИСТІВ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 03.05.2019 року № 01-13/398 щодо виділення коштів на капремонт Вільшинківського НВК І-ІІ ст.-300 тис.грн.,на ПКД спортмайданчика в с.Т.Поляна-50тис.грн.; на виготовлення ПКД на добудову вбиралень в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст.-50 тис.грн., капремонт даху над початковими класами в Т.Реметівській ЗОШ І-ІІІ ст.-500 тис.грн.; на співфінансування- закупівля дидактичних матеріалів-22270 грн.,закупівля меблів-30290 грн., закупівля комп»ютерного обладнання-37790 грн., на оплату за використання реактивної  електроенергії- 20000 грн., на виготовлення державних актів на земельні ділянки- 100тис.грн.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ: Копію листа відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 03.05.2019 року № 01-13/398 щодо виділення коштів направити у фінансове управління районної державної адміністрації.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2. Лист служби у справах дітей від 03.05.2019 року № 203/01-05 щодо виділення 50,0 тис.грн. для фінансування заходів  Програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ: Копію листа служби у справах дітей від 03.05.2019 року № 203/01-05 щодо  виділення коштів направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 3. Лист головного управління пенсійного фонду України в Закарпатській області від 23.04.2019 року № 5711/04.03. щодо заборгованості до пенсійного фонду.

Інформувала:   Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ: Лист головного управління пенсійного фонду України в Закарпатській області від 23.04.2019 року № 5711/04.03. щодо заборгованості до пенсійного фонду взяти до відома. Розглянути повторно за участі представника райдержадміністрації та пенсійного фонду та МДПІ.

Голосували: «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.

( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4. Лист відділу охорони здоров»я райдержадміністрації від 06.05.2019р.545/2019 щодо виділення коштів  в сумі 7188,3 тис.грн.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

ВИРІШИЛИ: Копію листа відділу охорони здоров»я райдержадміністрації від 06.05.2019р.545/2019 щодо виділення коштів  направити у фінансове управління районної державної адміністрації для  відповідного  реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 5. Лист відділу культури від 06.05.2019р.№ 23/01-25 щодо виділення коштів  на 2 газові котли-200 тис.грн., придбання офісних шаф-5 тис.грн., ремонт  даху-130 тис.грн., придбання та облаштування  вузла обліку газу-30 тис.грн.

 Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ:  Копію листа  відділу культури від 06.05.2019 року № 23/01-25  щодо виділення коштів  направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 6. Бюджетний запит відділу культури райдержадміністрації від 06.05.2019 року № 24/01-25 щодо виділення коштів на  поточний ремонт електропроводки-30 тис.грн., ремонт 2-го поверху РБК-48 тис.грн.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту відділу культури райдержадміністрації від 06.05.2019 року № 24/01-25 щодо виділення коштів  направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 7. Бюджетний запит відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва від 08.05.2019 року № 15/02-02  щодо виділення на Програму з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки- 65 тис.грн.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва від 08.05.2019 року № 15/02-02 щодо виділення коштів  направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 8. Бюджетний запит Перечинської РДА від 08.05.2019 року № 186/01-31 щодо виділення 50 тис.грн. на Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної політики та впровадження  реформ на 2016-2019 роки.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту Перечинської РДА від 08.05.2019 року № 186/01-31 щодо виділення коштів  направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

  СЛУХАЛИ:9. Лист КНП «Перечинський районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги від 07.05.2019 № 43/2019 просять гроші на ремонти  і медикаменти.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ:  Копію лист КНП «Перечинський районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги від 07.05.2019 № 43/2019  щодо виділення коштів на ремонти  і медикаменти.направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування..

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

 СЛУХАЛИ: 10. Бюджетний запит управління економічного розвитку і торгівлі РДА від 10.05.2019р. № 12/04-04 щодо виділення коштів на Програми в сумі 235 тис.грн.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ:  Копію бюджетного запиту управління економічного розвитку і торгівлі РДА від 10.05.2019р. № 12/04-04 щодо виділення коштів на ремонти  і медикаменти направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування..

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 11. Лист від 07.05.2019р. № 256/02-26 Т.Пасіцької сільської ради щодо виділення 90765 грн. на утримання сільського клубу.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ:  Копію листа від 07.05.2019р. № 256/02-26 Т.Пасіцької сільської ради щодо виділення коштів направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 12. Лист від 07.05.2019р. № 257/02-26 Т.Пасіцької сільської ради щодо виділення 10000 грн. на розробку містобудівної документації.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

 ВИРІШИЛИ:   Копію листа від 07.05.2019р. № 257/02-26 Т.Пасіцької сільської ради щодо виділення коштів направити у фінансове управління районної державної адміністрації для  відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 13. Лист КНП «Перечинський районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги від 13.05.2019 № 46/2019 просять гроші в сумі 6,0 тис.грн. для капремонту АЗПСМ с.Порошково.

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

ВИРІШИЛИ: Копію лист  КНП «Перечинський районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги від 13.05.2019 № 46/2019 щодо виділення коштів направити у фінансове управління районної державної адміністрації для  відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.( одноголосно).

СЛУХАЛИ: 14. Лист відділу молоді та спорту РДА від 08.05.2019 року № 01-13/421 щодо виділення 15 тис.грн. на Програму розвитку пауерліфтингу…

Інформувала: Белей Г.С, заступник голови комісії (зачитала лист ).

ВИРІШИЛИ: Копію  листа  відділу молоді та спорту РДА від 08.05.2019 року № 01-13/421 щодо виділення коштів направити у фінансове управління районної державної адміністрації для  відповідного реагування.

Голосували:  «За»-5 чол., « проти»- 0 чол., « утримався»-0 чол.

(одноголосно).

Головуюча Белей Г.С. – на цьому засідання постійної депутатської комісії оголошується закритим.

 

Голова      комісії                                                                   Б.Ю.Крупчинський

Заступник голови комісії                                                    Г.С.Белей

Comments are closed.

Перейти до вмісту