П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Засідала депутатська комісія
27.03.2019
Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження  Перечинського району на 2016-2020 роки(  із змінами  від 14.06.2018 року)
29.03.2019

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

регуляторної політики

26  березня    2019  року

м. Перечин              10.00

Присутні : Крупчинський Б.Ю. , голова комісії, заступник голови комісії  Белей Г.С.

Члени комісії : Кравець В.В., Баєва О.М., Токар Н.І.

Відсутні: Олефір В.І., Семен М.М.  ,  Поприк В.І., Лабич М.І..

В засіданні взяли участь:

Керецман Л. В., начальник фінансового управління  районної  державної адміністрації;

Цапик В. Й., начальник відділу освіти, молоді  та спорту районної  державної адміністрації;

Петрішко М.М., заступник голови районної ради ;

Цвік Й.І.,     керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Головуючий Крупчинський Б.Ю.

1. Розгляд листів.

СЛУХАЛИ: Лист фінансового управління районної державної адміністрації від 25.03.2019 року № 02-14/ 153 про затвердження висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформувала Керецман Л. В., начальник фінансового управління  районної  державної адміністрації, яка повідомила, що необхідно внести зміни у дохідну частину районного бюджету за рахунок  субвенції з державного бюджету в сумі 927700 грн. на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та 400000 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної  власності у населених пунктах відповідно до додатку 1. На таку ж суму пропонуються зміни по видатках за головними розпорядниками коштів: відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації – на загальний фонд 24200 грн. та на спеціальний фонд-903500 грн.; фінансовому управлінню райдержадміністрації-400000 грн. на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної  власності у населених пунктах: Тур»я Пасіцькій сільській раді та Порошківській сільській раді по 100000 грн. та нерозподілені трансферти з державного бюджету 200000 грн. (додаток 2).

Доповідач також повідомила, що у відділі освіти, молоді та спорту пропонується зміна по комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області -перерозподілити кошти в сумі 390900 грн. із загального фонду на спеціальний  фонд районного бюджету

(Додаток 3 ). Доповідач також повідомила присутніх, що пропонується зміни до джерел фінансування районного бюджету на 2019 рік на суму 1294400 по кодах.

ВИСТУПИЛИ: Цапик В.М., начальник відділу освіти, молоді  та спорту районної  державної адміністрації,пояснив необхідність перерозподілу.

ВИРІШИЛИ: Висновки щодо змін до районного бюджету згідно додатків  1-3 затвердити.

Голосували: «ЗА»-5 чол.(одноголосно), «проти»- 0 чол., «утримався»-0 чол.

СЛУХАЛИ: Бюджетний запит відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва від 12.03.2019 року № 01-02-04 щодо виділення коштів на галузеві Програми.

Інформував : Крупчинський Б.Ю.(зачитав бюджетний запит).

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту направити у фінансове управління районної державної адміністрації.

Голосували: «ЗА»-5 чол.(одноголосно), «проти»- 0 чол., «утримався»-0 чол.

Головуючий Крупчинський Б.Ю. –питання порядку денного вичерпані. Засідання комісії оголошується закритим.

Голова  комісії                                           Б.Ю.Крупчинський

Заступник голови комісії                         Г.С.Белей