П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв»язків
З Днем Святого Миколая!

П Р О Т О К О Л засідання зборів депутатів Перечинської районної ради

П Р О Т О К О Л

засідання зборів депутатів Перечинської  районної ради

від 11.12. 2017 року

м. Перечин  початок роботи   11 .00

Присутні : Ап»ярій В.О., Діянич С.М., Цапик В.Й., Ситар М.М.

В засіданні взяли участь:

Петрішко М.М.,  заступник голови районної ради;

Запрошені:

Малишко  Ю.Ю., головний лікар  комунального закладу «Перечинський  районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Годований В.І., начальник відділу містобудування, архітектури та з питань  цивільного  захисту  районної державної адміністрації ;

Лопушанський А.А.- директор Перечинського  комунального спеціалізованого  підприємства – видавництво «ТУРпрес»;

Луцяк В.І.- начальник відділу  комунального майна  та зв»язків з громадськістю

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звіт голови районної ради.
  2.   Про звіт   директора Перечинського  комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства    за 9 місяців  2017 року.
  3.    Про звіт головного лікаря комунального закладу «Перечинський  районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги про діяльність  закладу за 9 місяців 2017 року  » .
  4.          Про Комплексну соціально-економічну програму забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у Перечинському районі Закарпатській  області на 2018 − 2022 роки.
  5. Про надання в оренду вбудованих нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2.
  7. Про присвоєння чергового рангу.

СЛУХАЛИ: 1. Про звіт голови районної ради.

Інформував:  Головуючий Ситар М.М.- звіт голови районної ради нам  надано для ознайомлення, також  депутати мають змогу ознайомитись  на сайті районної ради . ( Звіт  додається).

Головуючий Ситар М.М. вніс пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд   сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: 2. Про звіт   директора Перечинського  комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства    за 9 місяців  2017 року.

Інформував:  Лопушанський  А.А., директор Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес» . ( Інформація додається.).

СЛУХАЛИ: 3. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Перечинський  районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги про діяльність  закладу за 9 місяців 2017 року  » .

Інформував:  Малишко  Ю.Ю., головний лікар  комунального закладу «Перечинський  районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

(Інформація додається).

Головуючий Ситар М.М. вніс пропозицію: проект рішення схвалити  і внести на розгляд сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: 4. Про Комплексну соціально-економічну програму забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у Перечинському районі Закарпатській  області на 2018 − 2022 роки.

Інформував:  Годований В.І., начальник відділу містобудування, архітектури та з питань  цивільного  захисту  районної державної адміністрації .

Головуючий Ситар М.М. вніс пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: 5.  Про надання в оренду вбудованих нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2.

Інформував: Луцяк В.І.- начальник відділу  комунального майна  та зв»язків з громадськістю ;

Головуючий Ситар М.М.. вніс пропозиціюпроект рішення схвалити і  внести на розгляд сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: 6. Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на аукціоні.

Головуючий Ситар М.М. вніс пропозицію: проект рішення схвалити і  внести на розгляд сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: 7. Про присвоєння чергового рангу.

Інформував: Головуючий  Ситар М.М. –проектом рішення  пропонується  присвоєння 7  чергового рангу  в межах категорії   заступнику голови районної ради Петрішко М.М..

Головуючий Ситар М.М. вніс пропозицію: проект рішення  схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

Різне.

СЛУХАЛИ: Звернення працівників ДП «Перечинське лісове господарство».

Головуючий Ситар М.М.  вніс пропозицію звернення взяти до відома .

СЛУХАЛИ: Про створення комунального підприємства «Інклюзивно- ресурсний центр» .

Головуючий Ситар М.М.  пропонував питання вивчити та внести на розгляд чергової  сесії районної ради.

Головуючий                                                                      Ситар М.М.