ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
04.08.2017
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії від 04.08.2017р.
10.08.2017

П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії від 01 серпня 2017 року

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

01 серпня  2017  року

Присутні : Заступник голови комісії   Белей Г.С, секретар комісії  Поприк В.І..

члени комісії : Баєва О.М.,  Олефір  В.І., Кравець В.В., Лабич М.І..

Відсутні: Крупчинський Б.Ю. , Семен М.М., Чомоляк М.Ю.

СЛУХАЛИ:  1. Лист фінансового управління  районної державної адміністрації від 25.07.2017 року  № 02-15/325 про погодження зміни до обсягу доходів та видатків  районного бюджету на 2017 рік .

Інформувала:  Керецман Любов Василівна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації , яка сказала, що проектом висновку пропонуються зміни до обсягу доходів та видатків  районного бюджету на 2017 рік , в частині:  збільшення доходів за рахунок  іншої субвенції , а саме за рахунок коштів міського бюджету  м. Перечин. Зміни до обсягу видатків в частині   розпорядника коштів – відділу освіти , молоді та спорту  районної державної адміністрації , а саме  закупка матеріалів для поточного ремонту  підлоги в  першому класі  Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 10 тисяч грн..

ВИРІШИЛИ:  Погодити висновок  щодо зміни до районного бюджету.

Голосували :  За-   6 , проти-  0  , утримався-  0    .

Заступник голови комісії                                        Г.С. Белей

Секретар комісії                                                            В.І. Поприк