П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Засідала бюджетна комісія
Шановні працівники банківських установ району!
18.05.2018

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

регуляторної політики

11 травня   2018  року м. Перечин

Присутні : голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови  комісії  Белей Г.С.,

Секретар комісії : Поприк В.І.

Члени комісії : Кравець В.В., Олефір  В.І.,

Відсутні: Баєва О.М., Семен М.М., Чомоляк М.Ю., Лабич М.І.

В засіданні взяли участь :заступник голови районної ради: Петрішко М.М., Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради , Гапак С. А., заступник начальника фінансового управління  районної державної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ:  1.  Звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за      січень- квітень 2018 року.

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав звіт.

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За-  5 чол.  , проти-    0 ,   утримався-   0  (одноголосно)   .

СЛУХАЛИ:  2. Бюджетний запит відділу освіти , молоді та спорту  районної державної адміністрації від 27 квітня 2018 року № 01-17/349 про виділення коштів на  фінансування галузі .

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав запит.

Голосували : За-  5  чол. ,  проти-   0 ,    утримався-   0(одноголосно)  .

СЛУХАЛИ: 3. Лист фінансового управління районної державної адміністрації   від 03.05.2018 року  №02-14 /180 про   затвердження висновків про збільшення  обсягу доходів  загального  фонду районного бюджету в сумі 493200, інші субвенції з місцевого бюджету  в сумі 60000 тисяч грн. та збільшення обсягу видатків по  загальному  фонду  районного бюджету.

Інформувала: Гапак С.А.- заступник начальника відділу районної державної адміністрації.

ВИРІШИЛИ: Висновки затвердити  .

Голосували : За- 5  чол.   , проти-  0 ,    утримався-   0 (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4. Лист фінансового управління районної державної адміністрації   від 08.05.2018 року  №02-14 /189 про   затвердження висновків про збільшення  обсягу доходів  загального  фонду районного бюджету в сумі 894700 грн. та розподіл субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» головному розпоряднику коштів  районного бюджету відділу  освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

ВИРІШИЛИ:  Висновки затвердити  .

Голосували : За-   5 чол.   , проти-  0    ,  утримався-  0 (одноголосно)       .

СЛУХАЛИ: 5. Лист  комунального  закладу « Перечинський районний  Центр первинної  медико-санітарної  допомоги від 13 квітня 2018 року № 13/2018 про пропозиції  щодо  реформування галузі охорони здоров»я.

Інформував: голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав лист.

ВИРІШИЛИ:  Лист   розглянути на  засіданнях   постійних комісій районної ради  та копію направити сільським радам для відома.

Голосували : За-  5 чол. , проти-  0  ,    утримався-  0 (одноголосно).

СЛУХАЛИ : 6. Лист  відділу освіти, молоді та спорту   районної державної адміністрації  від 10 травня 2018 року № 01-17/386 про виділення коштів на  спів фінансування забезпечення якісної, сучасної та доступної доступної загальної середньої освіти « Нова українська школа» .

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав лист.

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного листа направити в фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол.  , проти-   0,    утримався-     0 (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 7. Бюджетний запит сектору охорони здоров»я районної державної адміністрації  від 07.05.2018 року № 575/2018   про виділення коштів на  виплату заробітної плати  працівникам  галузі охорони здоров»я.

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав лист.

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту направити в фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації надати відповідь щодо  можливості фінансування потреб.

Голосували : За-  5  чол. , проти-  0 ,    утримався-    0 (одноголосно) .

Голова комісії                                                                Б.Ю.Крупчинський

Секретар комісії                                                            В.І. Поприк