Про скликання двадцять п’ятої сесії районної ради УІІ скликання
29.05.2018

П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії від 29 травня 2018 року

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

29 травня  2018 року

м. Перечин      10.00

Присутні : Голова комісії  Крупчинський Б.Ю., заступник голови комісії   Белей Г.С, секретар комісії  Поприк В.І..

Члени комісії : Баєва О.М., Олефір  В.І., Кравець В.В..

Відсутні: Лабич М.І., Семен М.М. ,Чомоляк М.Ю..

СЛУХАЛИ:  1.  Лист фінансового управління районної державної адміністрації  від 24.05.2018  року  № 02-15/210 про затвердження  висновку щодо зменшення обсягу доходів загального фонду районного бюджету та зменшення обсягу видатків по загальному  фонду  районного бюджету  на 2018 рік у сумі 4000000 грн , а саме субвенція  з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій  населенню на оплату  електроенергії, природного газу, послуг тепло-водопостачання і водовідведення .

Інформувала: Керецман Л.В.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації-  щодо зменшення обсягу доходів загального фонду районного бюджету та зменшення обсягу видатків по загальному  фонду  районного бюджету  на 2018 рік у сумі 4000000 грн , а саме субвенція  з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій  населенню на оплату  електроенергії, природного газу, послуг тепло-водопостачання і водовідведення.

Голова комісії  Крупчинський Б.Ю. вніс пропозицію висновки затвердити.

ВИРІШИЛИ: Висновки   затвердити.

Голосували :   За-    6 , проти-  0 ,  утримався-  0    .

Голова комісії                                                  Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії                                              Поприк В.І.