П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії від 01 серпня 2017 року
10.08.2017
Шановні працівники будівельної галузі!

П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії від 04.08.2017р.

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

04 серпня  2017  року

Присутні : Голова комісії   Крупчинський Б.Ю. , секретар комісії  Поприк В.І..

Члени комісії : Белей Г.С, Баєва О.М.,  Олефір  В.І., Кравець В.В..

Відсутні: Семен М.М., Лабич М.І., Чомоляк М.Ю.

СЛУХАЛИ:  1. Лист фінансового управління  районної державної адміністрації від 01.08.2017 року  № 02-15/335 про погодження зміни до обсягу доходів та видатків  районного бюджету на 2017 рік .

Інформувала: Гапак Світлана Андріівна, в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації , яка сказала, що проектом висновку пропонуються зміни до обсягу доходів та видатків  районного бюджету на 2017 рік , в частині:  збільшення доходів за рахунок  субвенції  з державного  бюджету  місцевим бюджетам , а саме загальний фонд 170 тисяч грн. та спеціальний фонд 1280000. Зміни до обсягу видатків в частині   розпорядників  коштів – відділу освіти , молоді та спорту  районної державної адміністрації 540 000 грн. , фінансове управління районної державної адміністрації – 400 000 грн.  , це видатки загального фонду та 760000 грн.- видатки спеціального фонду.

ВИРІШИЛИ:  Погодити висновок  щодо внесення змін  до районного бюджету.

Голосували :  За-   6 , проти-  0  , утримався-  0    .

СЛУХАЛИ:  2. Лист фінансового управління  районної державної адміністрації від 03.08.2017 року  № 02-14/349 про погодження зміни до обсягу доходів районного бюджету на 2017 рік та розподіл   субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам -1400000 грн.  .

Інформувала:  Гапак Світлана Андріівна, в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації , яка сказала, що проектом висновку пропонуються зміна пропонуються зміни обсягу доходів районного бюджету на 2017 рік та розподіл   субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам -1400000 грн. на здійснення окремих  територій : Вільшинківській сільській рді-800000 на реконструкцію  спортивного майданчика на території  Вільшинківського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ в с. Вільшинки;

Тур»я-Реметівській сільській раді – на реконструкцію  будівлі    колишнього МНВК для відкриття  додаткових  груп  дошкільного навчального закладу в с. Тур»я- Ремета вул.. Мала 2.

ВИРІШИЛИ:  Погодити висновок  щодо зміни до районного бюджету.

Голосували :  За-   6 , проти-  0 , утримався-  0 .

Голова комісії                                        Б.Ю. Крупчинський

Секретар комісії                                        В.І. Поприк