П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

24.12.2019
Шановні віряни Римо-Католицької громади!
24.12.2019

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

23 грудня  2019 року

м. Перечин    10.00

Присутні :Голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Секретар комісії – Поприк В.І.

Члени комісії : Баєва О.М.,  Кравець В.В., Лабич М.І., Токар Н.І. .

Відсутні: Крупчинський Б.Ю. , Олефір  В.І., Семен М.М..

Запрошені: Гапак С.А., в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 23.12.2019 року № 02-17/615      про затвердження  висновків щодо збільшення    обсяг  доходів  загального  фонду   районного бюджету  у сумі 200 тисяч грн. субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері  охорони  здоров»я  за рахунок  коштів  медичної  субвенції та збільшення обсягу видатків  головному розпоряднику  коштів районного  бюджету  на 2019 рік- відділу охорони здоров»я  районної державної адміністрації.

Інформувала :  Гапак С. А., в.о начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що висновками  пропонується збільшення    обсяг  доходів  загального  фонду   районного бюджету  у сумі 200 тисяч грн. субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері  охорони  здоров»я  за рахунок  коштів  медичної  субвенції та  збільшення обсягу видатків  головному розпоряднику  коштів районного  бюджету  на 2019 рік- відділу охорони здоров»я  районної державної адміністрації.

Голова комісії   Крупчинський Б.Ю. – вніс пропозицію висновки затвердити.

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  7 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

Голова  комісії   Крупчинський  Б.Ю. – питання, яке  виносилось на розгляд комісії  розглянуто . Засідання комісії  оголошується закритим.

Голова комісії                                                             Б.Ю. Крупчинський

Секретар комісії                                                         В.І.Поприк