П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники архівних установ району!
24.12.2019
24.12.2019

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

20 грудня  2019 року

м. Перечин    10.00

Присутні : Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Секретар комісії – Поприк В.І.

Члени комісії : Баєва О.М.,  Кравець В.В., Лабич М.І., Токар Н.І. .

Відсутні: Крупчинський Б.Ю. , Олефір  В.І., Семен М.М..

Запрошені: Гапак С.А., в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 18.12.2019 року № 02-15/597  про внесення змін  до обсягу  доходів  загального  фонду  районного бюджету  та до обсягу  видатків загального фонду  районного бюджету на 2019 рік , перерозподіл  видатків  за бюджетними  програми  у межах загального  обсягу бюджетних призначень головного управління соціального  захисту  населення районної державної адміністрації .

Інформувала : Гапак С. А., в.о начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила , що висновками  пропонується  внесення змін  до обсягу  доходів  загального  фонду  районного бюджету в частині  зменшення  в сумі 512400 грн. ( додаток 1),  внесення змін  до обсягу  видатків загального фонду  районного бюджету на 2019 рік  512400 грн. ( додаток 2 ), перерозподіл  видатків  за бюджетними  програми  у межах загального  обсягу бюджетних призначень головного управління соціального  захисту  населення районної державної адміністрації  в сумі 374731.80 грн. ( додаток 3).

Необхідно затвердити висновок з даного питання.

Головуюча Белей Г.С.- внесла пропозицію затвердити висновок по змінах згідно вищевказаних додатків .

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

СЛУХАЛИ: 2. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 20.12.2019 року № 02-17/610      про затвердженню висновків щодо внесення змін  до обсягу  доходів  загального  фонду   районного бюджету  та до обсягу  видатків загального фонду  районного бюджету на 2019 рік за рахунок субвенції .

Інформувала Гапак С. А., в.о начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила , що висновками  пропонується  внесення змін  до обсягу  доходів  загального  фонду  районного бюджету: субвенція на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної  субвенції  з державного бюджету в сумі 260000,0 грн., а також  кошти, які було спрямовано на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 44300 грн- вилучаються.

Доповідач також  наголосила, що поступила субвенція з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів –будівництво сучасного центру надання  адміністративних послуг в с.Т.Ремета-195000 грн., інша субвенція з місцевого бюджету-капітальний ремонт будівлі клубу в с.Новоселиця № 87 – 250000  грн.

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

Головуюча  Белей Г.С. – питання, яке  виносилось на розгляд комісії  розглянуто . Засідання комісії оголошується закритим.

Заступник голови комісії                                         Г.С.Белей

Секретар комісії                                                        В.І.Поприк