П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні  жителі Перечинщини!
18.12.2019
ПРОТОКОЛ засідання  тридцять сьомої  сесії районної ради VІІ скликання
18.12.2019

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

17   грудня   2019 року

м. Перечин                 10.00

Присутні :  –

Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Секретар комісії – Поприк В.І.

Члени комісії : Баєва О.М.,  Кравець В.В., Токар Н.І..

Відсутні: Лабич М.І.,  Семен М.М.,  Олефір  В.І.. Крупчинський Б.Ю.

Запрошені: Петрішко М.М.- заступник голови  районної ради ;

Цвік Й.І.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Розгляд заяв громадян  про виділення матеріальної допомоги відповідно до  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році.

СЛУХАЛИ :   Розгляд заяв  громадян  про виділення матеріальної допомоги відповідно до  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році.

Інформувала :  Белей Г.С. , яка сказала , що відповідно до Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році залишок нерозподілених коштів  на 15.12.2019 року складає  6200 грн.  І цей розподіл виносяться на   розгляд комісії.

До районної ради  поступили  4  заяви громадян , які  опинились  в  складних соціально-побутових умовах:  Коцур Марії Іванівни, Шахайди Віти Михайлівни, Червеняк  Мар»яни Юріївни, Кедюлич  Андріани  Петрівни.

ВИСТУПИЛИ: Кравець В.В. вніс пропозицію розподілити  суму 6200 грн.  порівну  заявникам –    громадянам , які  опинились  в  складних соціально-побутових умовах .

ВИРІШИЛИ:   Виділити грошову матеріальну допомогу  відповідно до поданих заяв  громадянам : Коцур Марії Іванівні- 1550 грн., Шахайді Віті Михайлівні -1550 грн., Кедюлич  Андріані  Петрівні-1550 грн.,, Червеняк  Мар»яні Юріївні -1550 грн..

Голосували : За-   5 чол.   , проти-   0      ,    утримався-  0    .

Заступник  голова комісії                            Г.С.Белей

Секретар комісії                                            В.І.Поприк