П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Про встановлення  розміру ставки туристичного збору на території Порошківської сільської ради
11.07.2019
Про  продовження на 2020рік дії рішення сесії Туричківської сільської ради від 29.06.2018р.№159 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Туричківської сільської ради»
15.07.2019
Показати всі

П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

                      П Р О Т О К О Л

 засідання постійної комісії з питань

 економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

 

09  липня  2019 року

м. Перечин                 10.00        

Присутні : Голова комісії  – Крупчинський Б.Ю.   

Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Секретар комісії – Поприк В.І.

Члени комісії : Токар Н.І.. Баєва О.М.,  Кравець В.В..

Відсутні: Лабич М.І.,  Семен М.М.,  Олефір  В.І..

Запрошені: Ласкін М.І.- голова районної ради

Керецман Л.В.-   начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Розгляд листа фінансового управлінння Перечинської районної державної адміністрації від 04.07.2019 року № 02-14/289  про  внесення змін районного бюджету на  2019 року.

  1. Про розподіл коштів на фінансування заходів Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік.
  2. Розгляд заяв учасників АТО ..

 

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управлінння Перечинської районної державної адміністрації від 04.07.2019 року № 02-14/289  про  внесення змін  до обсягу  доходів  районного  бюджету та внесення зміни  до джерел  фінансування  районного  бюджету на 2019 рік.

Інформувала : Керецман Л.В.,  начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що необхідно внести зміни до   обсягу  доходів  районного  бюджету на 2019 рік  в сумі 30000 грн. –інші субвенції з місцевого бюджету та збільшити  обсяг  видатків  загального фонду  районного бюджету  на 2019 рік  у сумі 30 тисяч грн..  за головним  розпорядником  коштів – відділ охорони здоров»я  районної державної адміністрації «Централізовані  заходи  з лікування хворих на цукровий  та нецукровий діабет».

Пропонується  затверди висновок з даного питання.

Голова комісії  Крупчинський  Б.Ю.- вніс пропозицію затвердити висновок по змінах до обсягу доходів та обсягу  видатків загального фонду  районного бюджету  на 2019 рік. .

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

СЛУХАЛИ: 2.Про розподіл коштів  на фінансування  Програму надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік.

Інформував:  Голова комісії Крупчинський Б.Ю., сказав, що відповідно до рішення тридцять четвертої сесії  районної ради  від  27 червня 2019 року №589 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 « Про районний бюджет на 2019 рік» на  виконання заходів Програми виділено кошти в сумі 37 тисяч грн..

ВИСТУПИЛИ :Баєва О.М.-  депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю вас про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік» , оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

Белей Г.С.- депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю  про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік»,оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

Крупчинський  Б.Ю. -депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю вас про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік» , оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

Токар Н.І.- депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю вас про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік» , оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

Кравець В.В.-депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю вас про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік» , оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

Поприк В.І. – депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю вас про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік» , оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

депутат районної ради , на виконання Закону України «Про запобігання корупції» повідомляю вас про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про розподіл коштів  на фінансування  Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік» , оскільки я є одночасно  є членом  постійної комісії і депутатом, то  є суперечність між виконанням обов’язків  члена  комісії та особистим  інтересом депутата районної ради.У зв’язку з дотриманням правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених статтею 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійно публічно оголошую про це та буду брати участь у прийнятті (голосуванні) відповідного рішення.

Белей Г.С. внесла пропозицію виділити  по  1 тисячу грн. для надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в розпорядження кожному депутату згідно списку , голові районної  ради  Ласкіну М.І.- 2.0 тис. грн. та заступнику голови ради Петрішко М.М. –  2 тис. грн.. та  1 тисячу грн.. спрямувати  на поштові  витрати .

ВИРІШИЛИ:     Виділи  кошти  для надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району на 2019 рік в сумі по 1 тисячі   кожному    депутату згідно списку (окрім голови та заступника голови районної ради), голові районної  ради та заступнику голови ради – по 2 тисячі грн.. та  1 тисячу грн.. спрямувати  на поштові  витрати .                       .

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

 

СЛУХАЛИ: 3. Про розгляд заяв учасників АТО щодо виділення одноразової матеріальної  допомоги  відповідно до Програми  «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

Інформував:  Голова комісії Крупчинський Б.Ю., який  сказав, що відповідно до рішення тридцять четвертої сесії  районної ради  від  27 червня 2019 року №589 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 « Про районний бюджет на 2019 рік» на  виконання заходів Програми«Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки виділено кошти в сумі 25 тисяч грн.. До районної ради надійшло 13 звернень , в тому числі 1 заява матері загиблого учасника АТО Бабич М.М., 1- дружини  померлого учасника АТО Богати В.А.

ВИСТУПИЛИ : Белей Г.С.- внесла пропозицію  виділити  учасникам АТО по 1 тис. грн.. , а матері  загиблого учасника АТО Бабич М.М. – 2.0 тисяч грн.,, дружині  померлого учасника АТО Богати В.А.- 2.0 тис. грн..

ВИРІШИЛИ:    Виділити  матеріальну допомогу  учасникам АТО в сумі по  1.0 тис. грн.  кожному : Марковичу Василю Васильовичу жителю  с.Завбуч; Бреньо Івану Петровичу, жителю  м. Перечин; Скрипка Олександру Олександровичу,жителю м.Перечин; Пастеляку Ярославу  Мирославовичу, жителю  м.Перечин; Касинцю Юрію Дьордьовичу, жителю с. Т.Ремета; Кирлику Владиславу Васильович, жителю с.Сімерки; Швец Євгену Яношовичу, жителю с. Новоселиця; Сочка Олександру Ярославовичу жителю с.Дубриничі; Бучок Василю Івановичу, с.Т.Пасіка;  Белей Мілану Мирославовичу, жителю  с.Зарічево; Шикула Сергію Васильовичу, с. Т.Бистра;  Богати Вікторії Анатоліївні м.Перечин, дружині померлого  учасника АТО Богати Омелян Ладиславович– 2.0 тис. грн.; Бабич  Марії Михайлівні , м.Перечин , матері  загиблого учасника АТО Бабича Івана Івановича -2.0 тис. грн..                            .

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

Головуючий  Крупчинський Б.Ю. -питання, які  виносились на розгляд комісії  розглянуто . Засідання комісії оголошується закритим.

 

 

  Голова комісії                                                            Б.Ю.Крупчинський

  Секретар комісії                                                               В.І.Поприк

Comments are closed.

Перейти до вмісту