П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

ОГОЛОШЕННЯ!!!
05.07.2019
Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік
10.07.2019

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

27 червня  2019 року

10.00         м. Перечин

Присутні : Голова комісії  – Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Секретар комісії – Поприк В.І.

Члени комісії : Баєва О.М.,  Кравець В.В., Семен М.М.,

Відсутні: Лабич М.І.,  Олефір  В.І., Токар Н.І..

Запрошені: Петрішко М.М.- заступник голови районної ради

Гапак С.А., в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 24.06.2019 року № 02-15/289  про  внесення змін  до обсягу  доходів  районного  бюджету та внесення зміни  до джерел  фінансування  районного  бюджету на 2019 рік.

Інформувала : Гапак С.А.,  в.о.начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила , що необхідно внести зміни до   обсягу  доходів  районного  бюджету та внесення зміни  до джерел  фінансування  районного  бюджету на 2019 рік, а саме   спрямування коштів  на виконання інвестиційних  проектів в рамках  здійснення заходів  щодо соціально-економічного розвитку  окремих територій –капітальний ремонт  котельні ЗОШ І-ІІІ ступенів  Перечинського району  121000 грн. та субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів  щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій  за рахунок  відповідної  субвенції з державного  бюджету –Т-Реметівській сільській раді  на будівництво  кладовища  в урочищі «Мочари» в с.Тур»я-Ремета  Перечинського району 155874 грн.

Пропонується  затвердити висновок з даного питання.

Голова комісії  Крупчинський  Б.Ю.- вніс пропозицію затвердити висновок по змінах згідно вищевканих додатків .

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

Головуючий  Крупчинський Б.Ю. -питання, яке  виносилось на розгляд комісії  розглянуто . Засідання комісії оголошується закритим.

Голова комісії                                                            Б.Ю.Крупчинський

Секретар комісії                                                               В.І.Поприк