П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Протокол № 49 засідання сорок восьмої сесії районної ради
27.11.2020
Довідка про консультації з органами виконавчої влади до“Генерального плану населеного пункту села Турички Перечинського району Закарпатської області”
03.12.2020

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

регуляторної політики

від  26. 11. 2020  року

м.Перечин 10.00

Присутні : Голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії    Поприк В.І.

Члени комісії : Белей Г.С.,  Баєва О.М., Токар Н.І..

Відсутні : Олефір В.І., Семен М.М., Лабич М.І..

В засіданні комісії взяли участь

Гулей –Шикула Ольга Федорівна – радник голови ради з питань юридичного забезпечення

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

І. Розгляд бюджетних запитів та  листів.

СЛУХАЛИ:   1. Лист фінансового управління   Перечинської  районної  державної адміністрації  від 25.11.2020 року № 452/ 02-16 про затвердження висновків.

Інформувала:  Гапак Світлана Андріївна- начальник фінансового управління районної державної  адміністрації, яка сказала, що проектом висновку пропонується перерозподіл обсягу  іншої  субвенції з обласного бюджету Перечинському районному бюджету, яка  передбачала низовим бюджетам в сумі 124996 грн. Перечинського району на проведення  нормативної грошової  оцінки  земель  населених  пунктів та перерозподіл  видатків  на 2020 рік  по КНП « Перечинський  районний  центр ПМСД» Перечинської  районної ради Закарпатської області в сумі  73900 грн..

ВИРІШИЛИ:  Висновки затвердити.

Голосували : За-   5  , проти-0 , утримався-  0.

СЛУХАЛИ:     2. Інформація  про  виконання  загального та спеціального  фондів  районного бюджету за  9 місяців   2020 року.

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.-зачитав інформацію.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

Голосували : За-   5 , проти- 0      ,    утримався-0.

СЛУХАЛИ: 3. Бюджетний запит комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області від 20.11.2020 № 2004/2020 про  перерозподіл виділених  коштів на оплату природного газу  та електроенергії в сумі 210800,00 грн. зменшити  та  збільшити  капітальний ремонт  завершення ремонту  систем  холодного водопостачання .

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав запит.

ВИРІШИЛИ:  Копію бюджетного запиту направити в фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-   5  , проти-0 , утримався-  0.

СЛУХАЛИ:  4. Бюджетний запит  сектору освіти   від 18.11.2020 року №01-13/879  про внесення змін у кошторис  для виплати  вихідної допомоги  та компенсації  за відпустки.

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав запит.

ВИРІШИЛИ:  Копію бюджетного запиту   направити в фінансове управління районної державної адміністрації  для відповідного реагування.

Голосували : За5  , проти-     0    , утримався-  0       .

СЛУХАЛИ:  5. Бюджетний запит комунального некомерційного підприємства «Перечинський  районний центр  первинної  медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради  Закарпатської області  від 18.11.2020 року №2041/2020 про проведення змін в річному плані використання  бюджетних коштів загального фонду КНП « Перечинський  районний центр ПМСД .

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. зачитав запит.

ВИРІШИЛИ:  Копію бюджетного запиту   направити в фінансове управління районної державної адміністрації  для відповідного реагування .

Голосували : За5  , проти-     0    , утримався-  0       .

Голова комісії                                            Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії                                         Поприк В.І.