П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Про  передачу транспортного  засобу ВАЗ 2107
02.11.2020
Про внесення змін до рішення сільської ради №210 від 30 .06.2020 р. Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Вільшинківської сільської ради
02.11.2020

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

регуляторної політики

від 30. 10. 2020  року

м.Перечин 11.00

Присутні : голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії  Белей Г.С.

Секретар комісії  Поприк В.І.

Члени комісії : Токар Н.І., Кравець В.В., Баєва О.М..

Відсутні : Олефір В.І., Семен М.М., Лабич М.І.,

В засіданні комісії взяли участь

Ласкін М.І. – голова районної ради

Данилаш В.В. – директор  комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Розгляд листів.

СЛУХАЛИ: 1. Лист  комунального некомерційного  підприємства  « Перечинська  районна  лікарня  Перечинської районної ради  Закарпатської області  від  19.10.2020 року № 1756/2020 про перерозподіл коштів. Виділених на придбання  дров паливних та на оплату  природного  газу  в сумі 541000.00 грн. – зменшити  та збільшити на  предмети, матеріали, обладнання та інвентар, медикаменти та перев»язувальн матеріали по комунальному некомерційному підприємстві «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області .

Інформувала:  Данилаш В.В. – директор, яка сказала, що вкрай необхідно в даний час  провести перерозподіл коштів .

ВИРІШИЛИ: Лист комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня» від 19.05.2020 року № 1756/2020 про перерозподіл коштів взяти до відома комунальному некомерційному підприємстві «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області  з  коштів резервного фонду.

Голосували : За –   6,  проти –    0,   утримався – 0. Одноголосно.

Крупчинський Б.Ю. – пропоную затвердити перерозподіл видатків по комунальному некомерційному підприємству «Перечинська районна  лікарня» районної ради Закарпатської області в сумі 541000 грн.

ВИРІШИЛИ: Копію листа комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня» від 19.05.2020 року № 1756/2020  щодо  перерозподілу видатків по комунальному некомерційному підприємству «Перечинська районна  лікарня» районної ради Закарпатської області в сумі 541000 грн.  направити в фінансове управління  районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За –  6,  проти – 0,    утримався – 0.

СЛУХАЛИ:  2. Звіт про витрачання  коштів резервного фонду районного  бюджету  за  січень-вересень  2020 року.

Інформував: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.- зачитав звіт.

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За – 6,  проти – 0,   утримався – 0.

Головуючий  Крупчинський Б.Ю. на цьому засідання комісії оголошується закритим.

Голова комісії                                         Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії                                     Поприк В.І.