П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

З Днем захисника України!

П Р О Т О К О Л

13.10. 2020 року    10.00

м.Перечин

Присутні :  Голова  комісії  Крупчинський Б.Ю,

заступник голови комісії  Белей Г.С.,

Секретар комісії:  Поприк В.І.,

члени комісії :   Баєва О.М., , Токар Н.І.

Відсутні:  Семен  М.М. , Олефір В.І., Кравець В.В., Лабич М.І.

Взяли участь: Гапак С.А., начальник  фінансового управління районної державної адміністрації.

Головуючий- Крупчинський Б.Ю.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

2. Розгляд листа Перечинської районної державної адміністрації від 05.10.2020 року № 351/01-25 про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за січень-вересень 2020 року.
  3. Розгляд листа державної служби геології  та надр України  про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків Новоселицького родовища.
  4. Розгляд звернень учасників АТО та членів їх сімей про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції матеріальної допомоги (або одному із членів їх сімей) відповідно  до заходів  Програми «Турбота»  щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

СЛУХАЛИ:1. Розгляд листа фінансового управління районної державної адміністрації від 12.10.2020 року № 392/02-16 проект висновку щодо змін до районного бюджету.

Інформувала Гапак С.А.- начальник  фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що пропонується  збільшення обсягу доходів  та видатків загального фонду  в сумі 234800 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету  на лікування хворих на «цукровий діабет» та збільшення обсягу доходів спеціального фонду  у сумі 846300 грн. –субвенція з місцевого бюджету на спів фінансування інвестиційних проектів, які пропонується направити на будівництво АЗПСМ с.Т.Бистра-389800 грн. та  будівництво АЗПСМ с.Т.Ремета у сумі -456500 грн.

ВИРІШИЛИ: Висновки щодо змін до районного бюджету затвердити.

Голосували: «За»-5 чол., «Проти»- 0 чол., «Утримався»-0 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2. Розгляд листа  Перечинської районної державної адміністрації  від 05.10.2020 року № 351/01-25- звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за січень-вересень 2020 року. Інформував : Крупчинський Б.Ю., голова комісії  зачитав лист.

ВИРІШИЛИ: Звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за січень-вересень 2020 року затвердити.

Голосували: «За»-5 чол., «Проти»- 0 чол., «Утримався»-0 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 3. Розгляд листа  державної служби  геології  та надр України  про № 14461/12-20 від 24.09.2020 року про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків Новоселицького родовища.

Інформував  Крупчинський Б.Ю., голова комісії  зачитав лист.

ВИСТУПИЛИ: Поприк В.І. сказав, що незабаром  повноваження районної ради закінчуються, дане питання нехай вирішує Ужгородська районна рада.

ВИРІШИЛИ: Лист  державної служби  геології  та надр України  про  надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків Новоселицького родовища взяти  до відома.

Голосували: «За»-5 чол., «Проти»- 0 чол., «Утримався»-0 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4.Розгляд  звернень учасників АТО та членів їх сімей  про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції матеріальної допомоги (або одному із членів їх сімей) відповідно  до заходів  Програми «Турбота»  щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

Інформував: голова комісії  Крупчинський Б.Ю., який повідомив, що поступили заяви від 3 учасників АТО про надання  матеріальної допомоги відповідно  до Програми «Турбота»  щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки: Павлича Олександра  Дмитровича,   Сулейманова Алі Хагани Огли, Пастеляка Ярослава Мирославовича .

Відповідно до рішення районної ради з  районного бюджету спрямовано у 60,0 тис.грн. на виконання заходів Програми «Турбота» на 2020 рік. Залишок  коштів  становить 3 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ   : Белей Г.С. внесла пропозицію виділити кожному заявнику по 1000 грн..

ВИРІШИЛИ: Виділити всім заявникам по 1000 грн.  одноразової матеріальної допомоги   відповідно до  Програми «Турбота»  щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки  згідно додатку, що додається.

Голосували: «За»-5 чол., «Проти»- 0 чол., «Утримався»-0 чол. (одноголосно).

Голова комісії                                                     Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії                                                 Поприк В.І.