П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Розпорядження голови ради від 03 квітня 2020 № 17/01-05
03.04.2020
В районній раді засідала комісія
16.04.2020

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

15  квітня  2020 року

м. Перечин    10.00

Присутні : Голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Члени комісії : Баєва О.М.,  Кравець В.В., Лабич М.І., Токар Н.І. .

Відсутні: Поприк В.І., Олефір  В.І., Семен М.М..

В засіданні взяли участь: в.п. голови районної ради М.М.Петрішко.

Запрошені: Гапак С.А.,  начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 14 .04.2020 року №162 /02-16   про затвердження висновків   про збільшення  обсягу  доходів  загального  фонду  районного бюджету  на 2020 рік  в сумі 695200 гривень  та збільшення  обсягу  головному  розпоряднику коштів районного бюджету   на 2020 рік – районної державної адміністрації в сумі 473900 грн.  забезпечення лікування  хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином у період з 01 квітня по 30 вересня 2020 року та  в сумі 221300 гривень  підтримка  закладу охорони здоров»я ( оплата праці з нарахуваннями) .

Інформувала : Гапак С. А., начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила , що висновками  пропонується  збільшення  обсягу  доходів  загального  фонду  районного бюджету  на 2020 рік  в сумі 695200 гривень  та збільшення  обсягу  головному  розпоряднику коштів районного бюджету   на 2020 рік – районній державній  адміністрації в сумі 473900 грн.  забезпечення лікування  хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином у період з 01 квітня по 30 вересня 2020 року та  в сумі 221300 гривень  підтримка  закладу охорони здоров»я (оплата праці з нарахуваннями  медичним працівникам).

Необхідно затвердити висновок з даного питання.

Голова комісії  Крупчинський Б.Ю. вніс  пропозицію затвердити висновок щодо збільшення  обсягу доходів районного бюджету  в сумі 695200 гривень  та збільшення  обсягу  головному  розпоряднику коштів районного бюджету   на 2020 рік – районній державній  адміністрації в сумі 473900 грн.   для забезпечення лікування  хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином у період з 01 квітня по 30 вересня 2020 року та  в сумі 221300 гривень  підтримка  закладу охорони здоров»я (оплата праці з нарахуваннями  медичним працівникам).

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

СЛУХАЛИ: Звіт  про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за січень-березень 2020 року.

ВИРІШИЛИ:Звіт затвердити.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

СЛУХАЛИ:Лист Ужгородського відділу поліції  Перечинського  відділення поліції  Національної  поліції України в Закарпатській  області від 24.03.2020 року № 1327\106/25/3-2020 про виділення коштів .

ВИРІШИЛИ:Копію бюджетного запиту направити в фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  6 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

Голова комісії  Крупчинський Б.Ю. – питання, які  виносились на розгляд комісії  розглянуто . Засідання комісії оголошується закритим.

Голова комісії                                         Б.Ю.Крупчинський

Заступник голови  комісії                   Г.С.Белей