П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації

Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності
01.09.2020
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
01.09.2020

П Р О Т О К О Л

від 26. 08. 2020  року

м.Перечин 10.00

Присутні : голова комісії  Шеян Ю.Ю.

Члени комісії : Цапик В.Й., Романюк О.А., Ситар Я.М., Діянич С.М.,  Фрайтик М.І..

Відсутній : Апр»ярій В.О., Петрішко О.М.

В засіданні комісії взяли участь депутати районної ради :

Рац В.М., Кметич І.І., Горіна А.А., Монич І.І., Фекета М.М., Цвік Й.І.;

Петрішко М.М.- в.п.  голови районної ради

Дупин В. М.- в.о . голови  районної державної адміністрації

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

І. Про  затвердження плану розвитку комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської  районної ради Закарпатської області.

Інформувала : Данилаш В.В.- директор  комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня», яка  сказала, що для укладання  договору  про перехідне  фінансове забезпечення  комплексного надання медичних послуг  закладами охорони здоров»я  необхідно затвердити план розвитку  комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» до 31.08.2020 року ,в зв»язку з чим і подано  проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради .

Голова комісії Шеян Ю.Ю. вніс пропозицію проект рішення схвалити і винести на  розгляд позачергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ : Проект рішення  схвалити і винести на  розгляд позачергової сесії районної ради.

Голосували : За-    6   ,  проти-    0   ,    утримався- 0 .

Голова комісії                                           Шеян Ю.Ю.