Звіт голови ради за період з грудня 2017 року по теперішній час 2018 року
31.01.2019

П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії від 28 січня 2019 року

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та

регуляторної політики

28 січня 2019 року

м. Перечин

Присутні : Голова комісії   Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії – Белей Г.С.

Секретар комісії – Поприк В.І.

Члени комісії : Баєва О.М.,  Кравець В.В., Лабич М.І.

Відсутні: Олефір  В.І., Семен М.М.,  Чомоляк М.Ю.

Запрошені: Керецман Л.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної  адміністрації від 21.01.2019 року № 02-14/48  про проведення  у відповідність  до бюджетної класифікації розпис районного бюджету на 2019 рік. Інформувала  Керецман Л.В., начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила , що необхідно внести      в частині    бюджетної класифікації до рішення  районної ради  від 20.12.2018 року № 526 « Про районний бюджет на 2019 рік»  ,  а саме:  у додатку 1 « Доходи районного бюджету на 2019 рік » та у додатку 4 « Міжбюджетні трансферти на 2019 рік».

Доповідач також повідомила, необхідно внести зміни до  додатку 2 «Розподіл видатків районного бюджету на 2019 рік» , додатку  3 «Кредитування районного бюджету у  2019 році»   та  у додатку 5  « Розподіл витрат  районного  бюджету на реалізацію місцевих, регіональних  програм  у 2019 році». Необхідно затвердити висновок з даного питання.

Голова комісії  Крупчинський  Б.Ю.- вніс пропозицію затвердити висновок по змінах згідно вищевканих додатків .

ВИРІШИЛИ: Висновок  затвердити.

Голосували : За-  5 чол. ,  проти-0 ,  утримався- 0.

Головуючий  Крупчинський Б.Ю. -питання, яке  виносилось на розгляд комісії  розглянуто . Засідання комісії оголошується закритим.

Голова комісії                                                            Б.Ю.Крупчинський

Секретар комісії                                                               В.І.Поприк