Вітаємо з Святом місцевого самоврядування!
06.12.2018
Протокол № 30 засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання
10.12.2018
Показати всі

П Р О Т О К О Л спільного засідання постійних комісій районної ради

П Р О Т О К О Л

Спільного засідання постійних комісій районної ради з питань     дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв”язків; соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури та постійної комісії з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації

 

  1. 12. 2018 року м. Перечин

Початок роботи   9.30

Присутні:   голови комісій:    Цвік Й. І., Шеян Ю.Ю.

Члени комісії :  Ситар Я.М. , Горіна А. А., Діянич С.М., Цапик В.Й., Гулей-Шикула О.  Ф., Гуштан Ю. І., Малеш І.В., ,Фекета М. М.,  Круцей М.  М., Лоскій І . І.,   Кметич І.І.

Відсутні члени комісії :  Данча М. Д. , Томаш Віктор , Ап»ярій В.О., Петрішка О.М., Романюк О.А., Фрайтик М.І.  , Рац В. М., Дзамулич Ю.І . Монич І.І., Булак Ю. В.

В засіданні взяли участь: Ласкін М.І., голова районної ради,

Петрішко М.М., заступник голови районної ради, Керецман Л.В., начальник фінансового управління   райдержадміністрації.

 
    ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Обрання головуючого та секретаря спільного засідання комісій.

Обрано головуючим на спільному засіданні Цвіка Й.І. – голову постійної комісії з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури.

Секретарем спільного засідання Гулей -Шикула О.Ф. – постійна комісія з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв”язків.

Голосували: «ЗА»-14 чол.,  проти-0 чол., утримався-0 чол. (одноголосно).

1. Про районну Програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей,внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у закладах освіти Перечинського району на 2019 – 2022 роки.

Інформує: Цапик В.Й., начальник відділу освіти , молоді та спорту   районної  державної адміністрації.

2. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Перечинської  районної  ради  Закарпатської  області

(у новій редакції).

Інформує: Цапик В.Й., начальник відділу освіти , молоді та спорту  районної  державної адміністрації.

3.  Про внесення змін до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року, 18.10.2018 року).

Інформує: Керецман Л.В., начальник фінансового управління   райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 1. . Про районну Програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей,внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у закладах освіти Перечинського району на 2019 – 2022 роки.

 Головуючий Цвік Й.І. вніс пропозицію : проект рішення схвалити і внести  на розгляд позачергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести  на розгляд позачергової сесії районної ради.

Голосували: «ЗА»-14 чол., проти-0 чол., утримався-0 чол. (одноголосно).

СЛУХАЛИ:  2. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Перечинської  районної  ради  Закарпатської  області  (у новій редакції).

Головуючий Цвік Й.І. вніс  пропозицію : проект рішення схвалити і внести  на розгляд позачергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести  на розгляд позачергової сесії районної ради.

Голосували: «ЗА»-14 чол., проти-0 чол., утримався-0 чол. (одноголосно).

3.  Про внесення змін до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року, 18.10.2018 року).

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління   райдержадміністрації, яка повідомила, що в проект рішення включено зміни до обсягу доходів районного бюджету на 2018 рік на суму 3378221 грн. за рахунок  трансфертів з інших бюджетів ( загальний фонд – 3578221 грн., спеціальний фонд –  – 200000 грн.).

Зміни до розподілу видатків районного бюджету на 2018 рік за рахунок міжбюджетних трансфертів включають:

– зменшення видатків:

по райдержадміністрації на суму 200000 грн. (спеціальний фонд) за рахунок субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного (по об‘єкту  „Поточний середній ремонт автомобільної дороги С 070805 Дубриничі – Пастілки застава км 0+000-2+000”);

по відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 400000 грн. (загальний фонд) за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання держаної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;

– збільшення видатків:

по відділу охорони здоров‘я на суму 2596600 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я,  в тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівникам лікарні – 2413200 грн., на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет (відшкодування вартості препаратів інсуліну)- 183400 грн.

В проект рішення також включено перерозподіл видатків за головними розпорядниками коштів районного бюджету, а саме:

зменшено бюджетні призначення по відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 35000 грн. (електроенергія по ЗОШ);

зменшено обсяг резервного фонду на суму 15000 грн.(головний розпорядник – фінансове управління);

зменшено обсяг іншої субвенції, переданої Вільшинківській сільській раді на співфінансування до проектів-переможців конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад: “Створення сучасного інформаційного центру в селі Вільшинки Перечинського району Закарпатської області” в сумі 20500 грн.;

збільшено обсяг іншої дотації на суму 10500 грн. для Вільшинківської сільської ради ( на придбання паливних дров для сільського клубу);

збільшено видатки на утримання автомобільних доріг на суму 10000 грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація);

збільшено видатки на суму 50000 грн., як кошти передані до спеціального фонду (субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів) для Порошківської сільської ради на співфінансування по об‘єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки с. Порошково Перечинського району» (головний розпорядник – фінансове управління).

Також перерозподілено бюджетні призначення в межах одного розпорядника коштів районного бюджету.

 Головуючий Цвік Й.І. вніс пропозицію : проект рішення схвалити і внести  на розгляд позачергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести  на розгляд позачергової сесії районної ради.

Голосували: «ЗА»-14 чол., проти-0 чол., утримався-0 чол. (одноголосно).

Головуючий Цвік Й.І. на цьому порядок  денний  вичерпаний. Спільне  засідання комісій оголошується закритим.

  Головуючий                                                  Цвік Й.І.

 Секретар                                                         Гулей-Шикула О.Ф.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту