Шановні працівники  торгівлі району!
26.07.2019
Детальний план території с. Порошково
30.07.2019
Показати всі

Оголошення!!!

Порошківська сільська рада

 оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

 

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території «Земельні ділянки загальною площею 0,198 га розташовані в межах населеного пункту Порошківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області».

Мета розробки Детального плану –   уточнення планувальної структури і функціонального призначення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єкта енергетичної системи (опора №421) ПЛ 750кВ Західноукраїнська – Альбертірша.

Проект розроблено на підставі рішення 24 сесії VII скликання Порошківської сільської ради від 17.04.2019 р. №474.

 

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Порошківської сільської ради.

Розробник проекту детального плану території   –  архітектор Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку – архітектор Зазулич С.І.

 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Порошківська сільська рада.

 

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 17 липня 2019 року на офіційному веб-сайті  Перечинської  районної ради https://perechyn-rada.gov.ua/, в газетах «Афіша Закарпаття» та «Закарпатський об’єктив».

 

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

 

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

14 серпня 2019 року о десятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою: с.Порошково, вул. Центральна, буд.74 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Порошківській сільській раді. Юридична адреса: 89230 с. Порошково вул. Центральна, буд.74 тел. (03141)2-21-91

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції подаються до виконавчого комітету  Порошківської сільської ради. Юридична адреса: 89230, Перечинський район, с. Порошково, вул. Центральна, буд.74, тел. (03145) 77-107;  Plakos@ukr.net

Відповідальна особа: сільський голова Касинець Ю.Ю.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 35 днів, тобто до                    04 вересня 2019 року(включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

 

Порошківський сільський голова                                                 Касинець Ю.Ю.

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту