Фінансовий звіт КНП ” Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги”
23.01.2020
Про  продовження на 2020 рік дії рішення сесії Тур’я-Реметівської сільської ради від 26.06.2018 р. № 288 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я-Реметівської сільської ради»
24.01.2020
Показати всі

Обговорено майнові питання

 

23 січня 2020 року під головуванням заступника голови районної ради Петрішко  відбулося засідання комісії на порядок денний, якої було винесено два питання –  розгляд депутатських звернень депутата районної ради Поприка В.І. від 18.12.2019 року щодо включення окремих об’єктів спільної комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають  приватизації у 2020 році та питання визначення шляхів подальшого використання окремих об’єктів нерухомого майна, які перебувають в оперативному управлінні КНП «Перечинська районна лікарня». В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Ласкін, Перечинський міський голова – Іван Погоріляк, депутати районної ради – Кравець В.В., Лабич М.І., Крупчинський Б.Ю., Поприк В.І., радник голови ради з юридичних питань Гулей-Шикула О.Ф.,  начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради Луцяк В.І. та директор КНП «Перечинська районна лікарня» Данилаш В.В.

На початку засідання головою комісії було відмічено, що згідно реформи децентралізації та майбутньої реформи адміністративно-територіального устрою України районні ради будуть ліквідовані. Тому актуальним є питання подальшого використання майна, яке перебуває в управлінні районних рад, зокрема, і Перечинської районної ради.

В ході обговорення питань порядку денного учасниками засідання було висловлено ряд конструктивний пропозицій та зауважень, які мають знайти своє відображення в наступних рішеннях депутатського корпусу районної ради.

Зокрема, комісією рекомендовано включити до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2020 році майновий комплекс комунального підприємства «Турпрес», будівлю старого поліклінічного корпусу райлікарні та приміщення колишньої ветаптеки.  А такі об’єкти, як адмінбудинок районної ради, районний будинок культури та дозвілля, приміщення в яких знаходиться дитяча бібліотека, Інклюзивно-ресурсний центр, районний територіальний центр соціального обслуговування населення передати  у власність Перечинської об’єднаної територіальної громади.

Найбільш дискусійним виявилося обговорення питання подальшого використання будівель та приміщень Перечинської районної лікарні. Всі учасники комісії зійшлися на тому, що ситуація з використанням майна районної лікарні, яка існувала дотепер, в нинішніх умовах більше не може  продовжуватись. Тому, необхідно мати чітке бачення того, виходячи з реальних фінансових можливостей районного бюджету яке майно потрібно залишити для забезпечення належної роботи райлікарні, а від якого треба буде відмовитись.

За результатами обговорень та висловлених пропозицій, районною радою спільно із зацікавленими сторонами будуть підготовлені відповідні проекти рішень на розгляд сесії районної ради.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту