Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
Про скликання позачергової двадцятої сесії районної ради УІІ скликання
27.11.2017

На Перечинщині вшанували жертв голодомору

Щороку, у четверту суботу листопада, в Україні згадують мільйони невинних людей, які стали жертвами голодоморів.

Голодомор 1932-1933 років – безпрецедентний злочин проти українського народу, який спричинив справжню національну катастрофу. Рахунок загиблих йшов на мільйони. Україна втратила чверть свого населення. Щохвилини вмирало 17 людей, щогодини – 1000, майже 25 тисяч – щодня. Це була справжня війна проти української нації. Смерть не розрізняла своїх жертв ні за віком, ні за статтю.

Сьогодні, 24 листопада,  на центральній площі міста  зібралися керівники району, представники трудових колективів, організацій, учасники АТО, учні шкіл та громадськість району,  щоб вшанувати пам’ять жертв голодомору та політичних репресій на Україні 1932-1933 років. Представники релігійних конфесій відслужили заупокійну панахиду за померлими, яких було приречено на голодну смерть .

Під час заходу присутні вшанували пам’ять мільйонів українських душ хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті.