Дорогі ветерани, шановні земляки!
Дорогі матері!

Мітинг-реквієм, покладання вінків, хвилина мовчання

9 травня в районі  відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала жорстока  війна, низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

У них взяли участь  голова ради  ветеранів району Михайло Микович, голова районної ради Михайло Ласкін, голова районної державної адміністрації Віктор Олефір, міський голова Іван Погоріляк, заступник голови Закарпатської обласної ради , депутат обласної ради Петро Грицик,ветерани Другої Світової війни, солдатські вдови, діти війни, учасники АТО, люди похилого віку, представники колективів  підприємств  та організацій району, учнівська молодь та громадськість.

Мітинг-реквієм розпочато  покладанням  вінків  біля  пам’ятника   загиблим воїнам та добровольцям у другій світовій війні.  Тут  присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Після чого заходи щодо відзначення  річниці Дня Перемоги було проведено на  військовому  кладовищі м.Перечин.

Зі словами привітань та побажань  до ветеранів Другої світової війни та усіх присутніх  звернулися представники районної влади,  депутат обласної ради,  військові та школярі.

Словами вдячності відзначено неоцінений подвиг кожного захисника, учасника бойових дій, інваліда війни та учасника війни періоду Другої світової.

Керівники  району та підприємств району  поклали  вінки до могил полеглих воїнів  на військовому кладовищі міста Перечин,учнівська молодь запалила лампадки.

Під час мітингу настоятель храму  Української православної церкви отець Андрій  відправив молебень за загиблими в роки Другої світової війни.

Вічна слава загиблим героям і безмежна вдячність усім живим, хто подвигами на фронті та самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану Перемогу над нацизмом!