Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації за період з 01 липня по 30 вересня 2018 року
02.10.2018
Про скликання двадцять восьмої сесії районної ради УІІ скликання
05.10.2018
Показати всі

Кращі практики ініціатив карпатських громад

 

     3-4 жовтня  в м.Ужгороді проходив  форум Карпатського Єврорегіону. Учасниками заходу були: голови Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних рад, облдержадміністрацій карпатських областей, представники Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, понад 70 представників органів місцевого самоврядування 4-х регіонів. У засіданні  форумі взяв  участь і голова районної ради Михайло Ласкін.

У перший день роботи форуму  учасникам  було представлено  практичні презентації: «Закарпатська область: кращі практики місцевого та регіонального розвитку», «Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного» та «Конкурс ініціатив карпатських громад».

Урочистою церемонією нагородження переможців Конкурсу ініціатив карпатських громад, які популяризують історико-культурну та природну спадщину Закарпаття, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій завершився форум. Приємно, що сертифікатами переможця конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2018  відмічено і Перечинський район: Вільшинківська сільська рада за проект «Створення сучасного інформаційного центру в с. Вільшинки Перечинського району», Тур»я-Реметівська сільська рада за проект «Збереження унікальних природних насаджень та розвиток туристичних маршрутів в долині річки Тур»я Перечинського    району та БФ «Центр громадських ініціатив» м.Перечин за проект «Налагодження співпраці між Україною та Словацькою Республікою в сфері культури та спорту».

У четвер, 4 жовтня, на базі готельного комплексу «Золота гора», відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в рамках проекту “Карпатська мережа регіонального розвитку” між Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польща і Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” та Грантового договору на реалізацію проекту “Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні” між Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польща і Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Після офіційної частини підписання документів проведено засідання Правління і Загальних Зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

Comments are closed.

Перейти до вмісту