Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради проведено на Перечинщині

Закарпатські резервісти готуються до навчань
23.01.2018
Шановні жителі Перечинщини!

25 січня 2018 року в нашому районі відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради. Захід проводився в залі засідань Т-Реметівської сільської ради.

В роботі ради взяли участь: депутат Верховної Ради України Горват Р.І., голова обласної ради Рівіс М.М., заступник голови обласної ради Грицик П.В.,  депутат обласної ради Ман Д.М., голова районної ради   Ласкін М.І., голова райдержадміністрації Олефір В.І., голови районних, міських рад та об’єднаних територіальних громад області.

Відкрив засідання на правах господаря та звернувся до присутніх з вітальним словом – голова районної ради Михайло Ласкін.

Після цього члени Координаційної ради розпочали розгляд порядку денного, до якого були включені чотири питання.

Першим розглядалося питання  про дотримання фінансової дисципліни при формуванні і реалізації місцевих бюджетів, з інформацією по якому виступив Лазар Петро Данилович – начальник департаменту фінансів облдержадміністрації. Директор департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА Маляр Едуард Миколайович поінформував про реформування системи автомобільними дорогами загального користування та фінансове забезпечення з утримання автодоріг місцевого значення у 2018 році.

Про орієнтовний план засідань Координаційної ради на 2018 рік та про затвердження нового складу Координаційної ради доповів керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – Гузинець Юрій Іванович.

По питаннях порядку денного були прийняти відповідні рішення, які будуть доведені  до  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, з метою їх виконання.