Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Перечинському районі на  2020 рік
10.07.2020
Привітання з Днем бухгалтера!
15.07.2020
Показати всі

Конкурс з визначення опорних закладів освіти

 

9 липня у залі засідань районної ради відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньо освіти Перечинського району.

Керівники Порошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олеся Петрик та Тур’я-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Антоніна Мегела презентували своє бачення ефективної моделі опорної школи, як центру освітнього округу, діяльність якої буде спрямовано на створення умов для здобуття учнями якісної загальної середньої освіти.

Керівники шкіл  презентували навчальні заклади, надавши матеріали щодо якісного складу та досягнень педагогічних колективів, науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, профілю навчання, поглибленого вивчення предметів, раціонального використання варіативної частини робочого навчального плану, результативності роботи навчального закладу за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингових досліджень, учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук, інших конкурсів та змагань. Виступаючі говорили про вже досягнуте та ділилися планами на перспективу.

У роботі комісії взяв участь голова Перечинської райдержадміністрації Ігор Денисенко.

Висновки комісії та матеріали переможців районного конкурсу будуть узагальнені та подані на розгляд сесії Перечинської районної ради

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту