Керівники району взяли участь у Карпатському Форумі регіонального розвитку

Дорогі діти!
31.05.2018
Шановні працівники та ветерани легкої промисловості !

Керівники району взяли участь у Карпатському Форумі регіонального розвитку

Два дні, з 31 травня по 1 червня в м. Яремче , що на Івано-Франківщині, проходив  Карпатський Форум регіонального розвитку на тему: «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації», в якому взяли участь голова районної ради Михайло Ласкін  та  голова райдержадміністрації   Віктор Олефір .

Також у форумі взяли участь народні обранці, урядовці, представники дипломатичних місій та міжнародних програм, які працюють на підтримку реформи децентралізації в Україні, експерти з питань розвитку гірських територій, представники громад гірських територій, керівники органів  місцевого         самоврядування.

Захід  був проведений з ініціативи Програми «U-LEAD з Європою», Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Центру розвитку місцевого самоврядування.

Перший день був присвячений обговоренню державної та регіональної політики щодо гірських територій на сьогоднішньому етапі, напрацюванню експертних пропозицій щодо напрямків розвитку гірських територій України.

Присутній на форумі Президент України Петро Порошенко під час виступу наголосив на важливості розробки стратегії розвитку відповідних територій з урахуванням їх особливостей.Відтак, закликав учасників форуму долучитися до процесу підготовки законопроекту щодо формування стратегії регіонального розвитку Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської,      Чернівецької       областей.

У рамках другого дня відбулися дискусії за участю керівників гірських громад, які презентували свій досвід запровадження розвиткових проектів та обговорили спільні проблемні питання .