Шановні працівники культури та аматори народної творчості Перечинщини!
08.11.2017
Члени бюджетної комісії розглянули ряд важливих питань

Керівники району привітали з професійним святом працівників культури

Сьогодні, 8 листопада, в залі районного будинку культури відбулися урочистості  на честь святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівників культурно-мистецької ниви Перечинщини  прийшли привітати голова районної ради Михайло Ласкін, голова райдержадміністрації Віктор Олефір, секретар міського голови Олеся Вовканич-Белеканич та  начальник відділу культури  райдержадміністрації Марія Пекар.

Лунали слова вдячності, побажання здоров’я, матеріального благополуччя, натхнення та великого оптимізму, адже тим, хто підіймає настрій людям культурно-розважальними заходами він  необхідний  перш за все.

Справжнє свято та святковий настрій подарували  всім  присутнім аматори  сцени району.